Jake Paul żartuje z Conora McGregora. Dana White komentuje: "To się źle skończy"

2021-01-25 13:52 mm
Jake Paul i Conor Mcgregor
Autor: VAEM, CAMA/Backgrid/East News, SATT/Backgrid/East News

Conor McGregor został znokautowany podczas gali UFC 257. Porażkę mistrza skomentował Jake Paul. Youtuber wcześniej wzywał McGregora do walki, oferując mu za spotkanie w ringu grube miliony dolarów. Teraz Jake Paul żartuje z zawodnika w prześmiewczym filmiku na Instagramie.

Podczas gali UFC 257 Conor McGregor niespodziewanie przegrał walkę z Dustinem Poirierą. Porażka niedawnego mistrza zszokowała wielu fanów, ale najgłośniejsza była reakcja znanego youtubera, Jake'a Paula.

Brat Logana Paula wyśmiał zawodnika MMA i w wymownym filmiku na Instagramie zmniejszył wcześniejszą ofertę finansową za wspólną walkę z McGregorem: z 50 milionów do 10 tysięcy dolarów!

Jake Paul wyśmiewa McGregora

Dustin Poirier zapisał się na kartach historii MMA jako pierwszy zawodnik, któremu udało się znokautować Conora McGregora. O porażce zawodnika przez wielu uważanego dotąd za maszynę, której niemal nie da się pokonać, mówią dziś wszyscy fani mieszanych sportów walki. Głos zabrał także popularny youtuber Jake Paul, który wcześniej przechwalał się, że oferuje McGregorowi 50 milionów dolarów za walkę.

Po sobotniej porażce youtuber znacząco zmniejszył "ofertę".

Terraria ogłasza koniec aktualizacji. W co grać? | ESKA XD - Blogier #14

Mam dla ciebie 10 tysięcy dolarów w gotówce. W gotówce, kochany!

- pokrzykuje rozbawiony Jake Paul, adresując swoje nagranie do Conora McGregora.

Temu drugiemu po porażce na UFC 257 z pewnością nie jest do śmiechu. Szef UFC nie ma wątpliwości, że spotkanie youtubera z profesjonalnym zawodnikiem może się skończyć dla tragicznie. Dana White odniósł się do planów pojedynku brata Jake'a Paula, Logana Paula, z Floydem Mayweatherem.

To się źle skończy.

Jestem na to otwarty i nie ignoruję żadnego z tych dzieciaków... ale jeśli Floyd Mayweather naprawdę zdecyduje się na walkę z jednym z nich, to będzie pranie, tyłków, jakiego jeszcze nikt dotąd nie widział

- powiedział Dana White w rozmowie z TMZ.

NAJNOWSZE