Jak zmarł Gregory Tyree Boyce? Aktor Zmierzchu i jego dziewczyna przedawkowali! SZCZEGÓŁY

2020-06-03 12:54 mw
Gregory Tyree Boyce - aktor filmu Zmierzch nie żyje
Autor: youtube.com

Przyczyna śmierci aktora Zmierzchu ujawniona! Jak zmarł Gregory Tyree Boyce i jego dziewczyna? Amerykańskie media opublikowały wyniki śledztwa. Prawda jest drastyczna - Gregory Tyree Boyce i jego ukochana zmarli w wyniku zażycia narkotyków. Co dokładnie ustalili śledczy?

Wiadomość o śmierci Gregory'ego Tyree Boyce'a i jego dziewczyny Natalie Adepoju wstrząsnęła światem. Tragiczne informacje obiegły media 13 maja 2020 roku. Były aktor Zmierzchu i jego dziewczyna zostali odnalezieni przez kuzyna Gregory'ego Tyree Boyce'a w ich prywatnym apartamencie w Las Vegas.

Gregory Tyree Boyce miał 30 lat. Jego dziewczyna, Natalie Adepoju zmarła w wieku 27 lat.

PRZYCZYNA ŚMIERCI AKTORA "ZMIERZCHU" I JEGO UKOCHANEJ UJAWNIONA

Po ujawnieniu informacji o śmierci aktora Zmierzchu w mediach pojawiły się spekulacje na temat możliwej przyczyny zgonu pary. Jedną z najbardziej prawdopodobnych i jednocześnie najczęściej powielanych wersji wydarzeń było przedawkowanie narkotyków.

Niestety okazało się, że przypuszczenia potwierdziły się. 2 czerwca w amerykańskiej prasie pojawiły się ustalenia śledczych.

Co dokładnie ujawniono?

Jak podaje magazyn People cytujący ustalenia władz, Gregory Tyree Boyce i jego dziewczyna Natalie Adepoju zmarli na skutek zażycia narkotyków.

W organizmach aktora i jego partnerki wykryto kokainę i fentanyl. To właśnie te substancje przyczyniły się do zgonu pary. Jak podkreślają dziennikarze, śmierć Boyce'a i Adepoju była przypadkowa, a nie zamierzona. 

Gregory Tyree Boyce zostawił 10-letnią córkę.

Hotplota.pl: Jennifer Lopez robi zakupy za 2,6 mln dolarów;Matthew Perry w podwójnej masce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE