Jak wygląda Maffashion po ciąży? Gwiazda szczerze o formie po porodzie. "Nie mogę się dopiąć"

2020-09-30 14:07 mm
Julia Kuczyńska Maffashion
Autor: WBF

Powrót do formy po ciąży to wciąż dla wielu młodych mam bardzo trudny temat. Tymczasem Maffashion pokazuje na własnym przykładzie, że nie należy się spieszyć. Zobaczcie, co Julia Kuczyńska mówi o swoim wyglądzie 3 tygodnie po urodzeniu synka.

10 września 2020 roku Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Maffashion urodziła chłopca, o czym para poinformowała dopiero 6 dni później. Na Instagramie pojawiło się cudowne zdjęcie dumnego taty i malucha. Przy zdjęciu dziecka Maffashion napisała krótko:

BJF ❤️ 10.09.20

Wyświetl ten post na Instagramie.
BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Maffashion wraca do formy po porodzie

Jak wiele innych znanych mam, Maffashion także regularnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami na temat pierwszych chwil z maluchem. Blogerka nie boi się także mówić o modnym, ale dla wielu problematycznym temacie powrotu do formy po porodzie.

W ostatniej serii filmików wrzuconych na Insta Story Julia opowiedziała, jak czuje się i wygląda obecnie, czyli 3 tygodnie po urodzeniu dziecka.

Maffashion to jedna z tych gwiazd, które nie boją się rozmawiać ze swoimi fanami szczerze i otwarcie - nawet, jeśli tu i ówdzie ich forma odbiega jeszcze od zamierzonego celu.

Na szczęście wygląda na to, że Julia Kuczyńska ma do tematu wracania do formy po ciąży bardzo duży luz i z jej filmików płynie bardzo pozytywny przekaz: to nie wyścigi!

Wchodzę w 80-90% spodni sprzed ciąży [...]

Natomiast jeśli chodzi o górne partie ciała to też nie wszystko na mnie dobrze leży - te bardziej rozciągliwe rzeczy OK, ale nie wszystkie bluzki, nie wszystkie sukienki mogę założyć, bo nie mogę się dopiąć w tych partiach

- powiedziała Maffashion.

Julia Kuczyńska zapewnia też, że nie spieszy się z powrotem to takich wyzwań, jak na przykład sesje zdjęciowe w strojach kąpielowych.

Tu nie chodzi o żadne wyścigi, które sama sobie serwuję, bo totalnie mam gdzieś, kiedy że tak powiem to wszystko się unormuje

- zapewnia blogerka.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE