Jak on ją kocha! Justin Bieber publikuje w nocy specjalny list do Hailey

2020-05-17 10:40 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Invision/Invision/East News

Fani Justina Biebera i jego żony nie mogą wyjść z zachwytu nad tym, jak są w sobie zakochani. Choć początkowo, gdy Jus związał się z modelką, wiele osób uważało, że to tylko przelotny romans, który miał ukoić jego ból po rozstaniu z Seleną Gomez, dziś nikt nie ma już chyba wątpliwości, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Zwłaszcza, gdy widzimy takie wpisy Justina Biebera.

Justin Bieber i Hailey Bieber długo musieli czekać, zanim fani zaakceptowali ich związek. Gdy media zaczęły podawać, że wokalista spotyka się z młodszą modelką, większość wielbicieli Jusa miała nadzieję, że romans jak najszybciej się zakończy - wszyscy mieli jeszcze w pamięci związek piosenkarza z Seleną Gomez i nadzieję, że tamtą relację będzie można jeszcze naprawić.

Dopiero po pewnym czasie wszyscy zrozumieli, że tamtego Justina Biebera już nie ma. Wokalista dojrzał do nowego związku i bardzo poważnie potraktował swoją relację z Hailey Baldwin. Gdy para wzięła ślub urzędowy, stało się jasne, że to naprawdę nowy etap w życiu gwiazdora.

Justin Bieber napisał list miłosny

Od tamtych wydarzeń minęły już prawie dwa lata. Dziś Justin i Hailey mają też za sobą ślub kościelny i bajeczne wesele w gronie rodziny i przyjaciół. Temperatura ich związku wcale jednak nie stygnie. Wręcz przeciwnie - wciąż pokazują, że z każdym dniem są w sobie coraz bardziej zakochani.

Tym razem Justin Bieber pokusił się na romantyczny gest na Instagramie. Gdy jego ukochana już spała, on zamieścił w serwisie ich wspólne zdjęcie i piękny wpis.

Drogi Hailey, kiedy tu leżę, śpisz obok mnie, myślę sobie, jaki jestem błogosławiony. Jesteś pokorą, radością i pragnieniem, by mnie zaskoczyć! Mam zaszczyt być twoim mężem. Obiecuję cię kochać przez wszystkie dni naszego życia. Dobranoc Hailey. Mam nadzieję, że przeczytasz to rano i uśmiechniesz się! Jesteś moja na zawsze

- napisał Justin Bieber.

Chcielibyście dostać taki instagramowy list?

NAJNOWSZE