Jak Kim Kardashian spędzi 40 urodziny? Najbliższe grono, prywatny samolot i wyspa

2020-10-21 20:03 es
Kim Kardashian
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Kim Kardashian

21 października Kim Kardashian świętuje 40 urodziny. Niedawno celebrytka żaliła się, że pandemia Koronawirusa popsuła jej plany na świętowanie tej okazji. To jednak nie znaczy, że zupełnie odpuści celebrację. Co zrobi Kim Kardashian z okazji czterdziestki?

Chociaż trudno w to uwierzyć, Kim Kardashian kończy 40 lat! 21 października celebrytka świętuje urodziny. W normalnych okolicznościach najpewniej uczciłaby to gigantycznym przyjęciem pełnym przepychu. Jednak światowa pandemia popsuła te plany, nad czym Kim Kardashian bardzo ubolewała.

Jak w takim razie celebrytka świętuje urodziny?

Kim Kardashian skończyła 40 lat

W związku ze światową pandemią Kim Kardashian musiała zmienić swoje urodzinowe plany. Wielka impreza dla wszystkich znajomych odpada! Zamiast tego ma się odbyć małe przyjęcie dla najbliższych. Będzie to mąż Kanye West, siostry Khloe i Kourtney Kardashian, Kendall i Kylie Jenner oraz mama Kris Jenner. Na liście gości jest także garstka bliskich przyjaciół, w tym Jonathan Cheban.

ESKA XD #006

Page Six donosi, że Kim Kardashian planuje w przyszłym tygodniu polecieć prywatnym odrzutowcem wraz z 30 gości na odosobnioną wyspę. Mówi się, że impreza odbywa się na Karaibach. Na razie to tajemnica, nawet dla gości.

Istnieje wiele spekulacji na temat tego, gdzie Kim Kardashian zorganizuje przyjęcie urodzinowe. Jedną z opcji jest wyspa Necker Island Richarda Bransona, która może przyjąć tylko 22 gości. Innym wyborem może być Kamalame Cay, prywatna wyspa na Bahamach, na której Serena Williams spędziła miesiąc miodowy z Alexisem Ohanian w 2017 roku.

Kim Kardashian nie zapomina o względach bezpieczeństwa. Zagraniczne media donoszą, że goście już raz zostali przebadani pod kątem Koronawirusa. Testy mają zostać powtórzone w weekend, aby upewnić się, że wszyscy w podróży są bezpieczni.

NAJNOWSZE