Demi Lovato wciąż ma myśli samobójcze? Gwiazda ujawnia szokującą prawdę

2021-03-26 13:00 AM
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani Demi Lovato są ostatnio coraz bliżej jej życia, a zwłaszcza jej mrocznej przeszłości. Dzięki dokumentowi o piosenkarce Demi Lovato: Dancing With The Devil w którym szczerze opowiada o walkach z nałogami, opinia publiczna może dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat.

Powrót do przeszłości Demi chyba traktuje jak swego rodzaju terapię, bo nie tylko w dokumencie ujawnia mroczną prawdę, ale także sama chętnie w rozmowach z dziennikarzami mówi o przeszłości z jaką musiała się zmierzyć. O nałogach i przedawkowaniu w 2018 roku mówiła już wielokrotnie.

Teraz w najnowszym wywiadzie znów wraca do przeszłości i mówi o chęci odebrania sobie życia. To co powiedziała zmrozi krew w żyłach niejednego fana!

Myśli samobójcze to coś, co mam przez całe życie i gdyby kiedykolwiek znów się ściemniło to mam niesamowity system wsparcia.

 – zdradziła.

Demi Lovato myśli samobójcze miała już jako dziecko

Już wcześniej media rozpisywały się, że myśli związane z zakończeniem życia pojawiały się u Demi już w czasie gdy ta miała zaledwie 7 lat!

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Po raz pierwszy myślałam o samobójstwie, kiedy miałam 7 lat i fascynowała mnie śmierć. Doświadczyłam rzeczy, o których nie mówiłam i nie wiem, czy kiedykolwiek będę mówić.

Oprócz tego gwiazda zdradziła też co robi by uporać się z mrocznymi myślami.

Czasami idę spać, a czasami jest to medytacja lub cokolwiek innego, co jest związane z moim zespołem terapeutycznym. Znalazłam wiele rzeczy, które pomagają mi w tych chwilach.

NAJNOWSZE