Jacek Rozenek znowu na planie serialu Barwy Szczęścia! "Nie ma jak praca" [ZDJĘCIA]

2019-12-09 12:56 nk
Jacek Rozenek
Autor: www.instagram.com/rozenekjacek

To fantastyczna nowina dla fanów, którzy przez ostatnie miesiące trzymali kciuki i mieli nadzieję na powrót aktora do pracy! Jacek Rozenek, po wielu miesiącach walki o zdrowie i sprawność, powrócił na plan serialu TVP! Gwiazdor opublikował na swoim Facebooku zdjęcia z dnia zdjęciowego, a internauci nie kryją radości w komentarzach.

Jacek Rozenek rok 2019 może zaliczyć bez wątpienia do tych trudniejszych w swoim życiu. W maju aktor doznał podwójnego udaru mózgu i trafił do szpitala w poważnym stanie, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Później gwiazdor serialu Barwy Szczęścia przechodził intensywną 3-miesięczną rehabilitację w specjalistycznym ośrodku w Gryficach. Jak wyjawił w jednym z wywiadów sam Rozenek, ta opierała się na 6 godzinach ćwiczeń dziennie! Postępami, jeśli chodzi o powrót Jacka do zdrowia, dzieliła się na Instagramie m.in. Adrianna Biedrzyńska.

We wrześniu Jacek Rozenek poinformował fanów, że wrócił do pracy zawodowej. Wówczas chodziło o prowadzenie zamkniętej imprezy. Na powrót aktora do regularnego grania w serialu, co kosztuje znacznie więcej czasu i energii, fani musieli jeszcze sporo poczekać.

Jacek Rozenek znowu w Barwach Szczęścia!

W końcu 7 grudnia Jacek Rozenek obwieścił wspaniałą wiadomość: wrócił na plan serialu! 50-latek podzielił się też fotkami. Na jednej z nich widać jego twarz, a ta zdradza dobry nastrój i samopoczucie.

Pozdrowenia z Barw Szczęścia :) Nie ma jak praca :) Miłego dnia dla wszystkich

- napisał Jacek Rozenek na Facebooku, zamieszczając zdjęcia z planu Barw Szczęścia.

Oczywiście uradowani fani zasypali aktora gratulacjami i życzeniami zdrowia.

NAJNOWSZE