Srebrna Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną odwiedziła świąteczny jarmark w Berlinie!

2019-12-08 21:00 DR
Małgorzata Rozenek-Majdan na jarmarku świątecznym
Autor: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan na jarmarku świątecznym

Małgorzata Rozenek-Majdan niejednokrotnie podkreślała, że święta Bożego Narodzenia to dla niej wyjątkowy czas. Dziennikarka lubi świąteczny klimat, ozdoby świąteczne i – jak się okazuje – jarmarki bożonarodzeniowe. A że tych nie brakuje w Berlinie, to Małgosia z rodziną postanowiła wybrać się właśnie do stolicy Niemiec. Zobaczcie zdjęcia na Hotplota.pl.

Małgosia Rozenek-Majdan każdą wolną chwilę spędza ze swoją rodziną. To właśnie mąż i synowie są dla niej najważniejsi. Dziennikarka wielokrotnie podkreślała również, że najbardziej magicznym czasem w roku jest dla niej grudzień. To właśnie wtedy trwają gorączkowe przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, a miasta są pięknie ozdobione.

Po prostu kocham święta Bożego Narodzenia. To jest absolutnie magiczny czas w moim życiu, ulubiony zdecydowanie. Uwielbiam dekorować dom, uwielbiam wszystkie rzeczy związane ze świętami. To są najcudowniejsze wspomnienia mojego dzieciństwa. I bardzo bym chciała, żeby moi synowie mieli podobne. I mój mąż zawsze się śmieje z moimi synami, że my mamy tyle stroików w domu i tyle dekoracji świątecznych, że sąsiedzi mogliby do nas przyjść i sobie pożyczać, a i tak by nikt nie zauważył ich braku. Ale moim zdaniem Boże Narodzenie właśnie lubi tę przesadę

mówiła jakiś czas temu Małgosia w rozmowie z agencją Newseria.

Małgorzata Rozenek-Majdan na jarmarku w Berlinie!

I tak Małgorzata z całą rodziną wybrała się na jarmark bożonarodzeniowy, który odbywa się w Berlinie. Na jej profilu na Instagramie opublikowana została cała fotorelacja. Na tę okazję dziennikarka wybrała srebrną, świecącą kurtkę, a także czarne, przylegające spodnie i potężne buty.

I jak podoba Wam się stylówka Małgosi?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE