Izabella Krzan w "Pytaniu na śniadanie" za Marzenę Rogalską. To niejedyna zmiana!

2021-02-17 10:54 mm
Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie
Autor: WBF

Kolejne zmiany w składzie programów TVP. Wiadomo już, kto zastąpi Marzenę Rogalską w poranku Telewizji Polskiej. Pytanie na śniadanie poprowadzi znana i lubiana modelka i prezenterka tej stacji, Izabella Krzan!

Izabella Krzan dołącza do składu prowadzących programu "Pytanie na śniadanie"! Modelka zastąpi tym samym Marzenę Rogalską, która kilka dni temu pożegnała się z show TVP.

Kim jest Izabella Krzan?

Nowa prowadząca "Pytania na śniadanie" to obecnie chyba jedna z najbardziej lubianych gwiazd Telewizji Polskiej. Modelka zyskała sobie wierną armię wielbicieli m.in. dzięki roli współprowadzącej programu Koło fortuny.

Izabella Krzan pochodzi z Olsztyna i skończyła niedawno 26 lat. Ciekawostka: nowa gwiazda PnŚ obchodzi urodziny w Walentynki, a więc decyzja o zatrudnieniu jej w roli prowadzącej śniadaniówki Telewizji Polskiej była w pewnym sensie spóźnionym prezentem urodzinowym.

Iza Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Ma 183 cm wzrostu i wymiary 88/64/95. Oprócz modelingu, nowa prowadząca Pytanie na śniadanie uprawiała też siatkówkę i z powodzeniem trenowała taniec towarzyski. Izabella Krzan obroniła też licencjat z ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Przypomnijmy, że nie jest to jedyna zmiana w składzie programów TVP. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się także, że w fotelach jurorów tanecznego show Dance Dance Dance zasiądą Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE