Taniec z gwiazdami: Izabela Janachowska zachwycała stylizacjami. Która najlepsza?

2021-10-25 15:50 es

Izabela Janachowska przez lata występowała w show Taniec z gwiazdami. Z powodu kontuzji kolana musiała się z nim pożegnać. W tegorocznej edycji wróciła! Jednak już nie jako tancerka, lecz jako prowadząca. Gwiazda zachwycała stylizacjami w każdym odcinku. Która suknia była najpiękniejsza?

Izabela Janachowska dziś kojarzy się przede wszystkim z branżą ślubną. To ona wprowadziła polskie wesela na zupełnie nowy poziom. Nie tylko prowadzi firmę, która organizuje te uroczystości oraz salon sukien ślubnych, ale również przez lata była gospodynią licznych programów o tej tematyce.

W tym roku Izabela Janachowska zaskoczyła fanów i pożegnała się ze stacją TVN. Gwiazda wróciła do korzeni, czyli do tańca. Przed laty zyskała popularność, występując w show Taniec z gwiazdami właśnie jako tancerka. Teraz mierzyła się z nową rolą prowadzącej.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Izabela Janachowska jako prowadząca Taniec z gwiazdami

O sukcesach Izabeli Janachowskiej w tańcu można by długo mówić. Niestety jak to często bywa przy zawodowym uprawianiu sportu, gwieździe przydarzyła się kontuzja. Między innymi z jej powodu tancerka zajęła się branżą ślubną.

W tej edycji Tańca z gwizdami Izabela Janachowska wróciła do tanecznych korzeni. Wraz z Krzysztofem Ibiszem prowadziła show.

Jak Izabela Janachowska poradziła sobie jako prowadząca? To musicie już ocenić sami. My wzięliśmy pod lupę coś obiektywnie pięknego. Kreacje gwiazdy! W każdym odcinku Izabela Janachowska zachwycała stylizacją. Czerwona obcisła suknie podkreślająca jej kształty, a innym razem frywolna kreacja z frędzlami. Zobaczcie je w naszej galerii!

Zobacz też:

NAJNOWSZE