Taniec z Gwiazdami, finał: Iwona Pavlović zachwycona! "Mogę spać spokojnie"

2021-10-23 21:49 RD
Taniec z Gwiazdami - finaliści
Autor: WBF Taniec z Gwiazdami - finaliści

Przed nami wielki finał Tańca z Gwiazdami. To z pewnością będą mega emocjonujące zmagania. Tymczasem jedna z surowszych jurorek, Iwona Pavlović wyznała, że poczynaniami finalistów jest zachwycona. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

„Moje marzenie jest spełnione. Mogę spać spokojnie!” - tak oto Iwona Pavlović podsumowała w rozmowie z Pomponik.pl decyzję widzów, którzy uznali, że w wielkim finale „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” o Kryształową Kulę powalczą Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hania Żudziewicz. Czy czeka nas zatem wyrównana rywalizacja?

Po raz pierwszy od dłuższego czasu w finale są dwie pary najlepiej tańczące z całej edycji

powiedziała w wywiadzie dla Pomponik.pl Iwona Pavlović. Trudno nie zgodzić się z ekspertką, której surowej lecz sprawiedliwiej oceny obawiają się wszyscy uczestnicy show.

Inne błędy popełnia Kajra, a inne Piotr. Wydawałoby się, że to Kajra jest technicznie lepsza, ale w tańcach standardowych, np. tango Piotra z półfinałowego odcinka było oszałamiające. Takie czyste, klarowne, bezbłędne. Uważam, że to będzie zacięta rywalizacja. Będzie się w tym finale działo, bo – zauważmy – są dwie dobre pary. I oni to wiedzą

dodaje „Czarna Mamba”.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Zarówno Kajra, jak i jej konkurent Piotr Mróz od pierwszego odcinka wyróżniali się pracowitością i determinacją. Godząc różne zobowiązania zawodowe, nie odpuszczali ani na sekundę. 

Mój sposób na finał jest następujący – nie skupiam się na konkurencji, tylko na sobie. I robię dalej swoje 

mówi serialowy policjant z „Gliniarzy”. Kajra z kolei korzysta ze wsparcia męża Sławomira. 

Sławomir motywuje mnie do dalszej pracy… jedzonkiem. - Dba o to, żebym jadła. Pilnuje, abym miała komplet różnego rodzaju suplementów. Codziennie rano przygotowuje mi kawę. Przywozi i odwozi za treningi. Wspaniale zajmuje się naszym synkiem

mówi gwiazda.

Halloween 2021. Co wiesz o święcie strachów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Kiedy obchodzone jest Halloween?
NAJNOWSZE