Izabela Janachowska jako tancerka czy wedding plannerka? Ktorą wersję wolicie? [SONDA]

2021-08-01 12:00 kp
Izabela Janachowska w dwóch odsłonach
Autor: WBF

Fanów Izabeli Janachowskiej zelektryzowała ostatnio informacja o jej powrocie do Tańca z gwiazdami - tym razem jednak w roli prowadzącej. To właśnie w tym programie rozpoczęła się kariera Izabeli w telewizji, gdy partnerowała kolejnym gwiazdorom w show. W ostatnich latach mogliśmy jednak oglądać ją jako specjalistkę od ślubów. W którym wydaniu sprawdza się lepiej?

Gdy w 2009 roku Izabela Janachowska po latach kariery profesjonalnej tancerki trafiła do Tańca z gwiazdami, nie mogła się spodziewać, że jej przyszłość już nierozerwalnie zwiąże się z telewizją. Iza występowała w programie do 2011 roku i wróciła jeszcze w 2014 - jakiś czas później zakończyła profesjonalną karierę taneczną. Szybko znalazła dla siebie nową rolę - specjalistki od ślubów.

Izabela Janachowska mówiła, że pasję do organizacji ślubów odkryła w sobie, gdy zajmowała się swoim własnym ślubem. Celebrytka szybko zauważyła, że w Polsce brakuje programów ślubnych, a w telewizji można obejrzeć jedynie zagraniczne produkcje dotyczące przygotowań do ślubów. Przyniosła więc do TVN kilka propozycji, a w następnych latach rozkręciła wraz z mężem swoje ślubne imperium.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Izabela Janachowska - tancerka czy wedding plannerka?

Teraz w życiu zawodowym Izabeli Janachowskiej zachodzą poważne zmiany. Gwiazda oficjalnie rozstała się z TVN i przeszła pod skrzydła Polsatu, gdzie - jak zapowiada - nie tylko poprowadzi Taniec z gwiazdami, ale i może liczyć na inne projekty. Z czym będą związane? To się okaże! A Wy w której wersji wolelibyście ją znów zobaczyć? Zagłosujcie!

NAJNOWSZE