Izabela Janachowska w wakacyjnej sesji z synem i mężem! Do kogo podobny jest Chris?

2021-04-26 11:35 kp
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
Autor: WBF

Izabela Janachowska już po raz drugi w tym roku cieszyła się ostatnio bajecznymi wakacjami ze swoją rodziną. Tym razem specjalistka od ślubów wybrała się z mężem i synem na Karaiby, skąd przywiozła piękne wspomnienia i mnóstwo zdjęć. Teraz pokazała swoim fanom efekty rodzinnej sesji zdjęciowej. Zobaczcie rodzinę w komplecie!

Kariera i życie Izabeli Janachowskiej nadaje się na scenariusz filmu romantycznego. Tancerka zaczęła zdobywać popularność lata temu na planie Tańca z gwiazdami, jednak jeszcze większą pasję odkryła kilka lat później, kiedy to przygotowywała się do swojego ślubu z Krzysztofem Jabłońskim. Gwiazda zauważyła, że organizowanie ślubu - niekoniecznie swojego - to dla niej wielka przyjemność. I tak powstała jej firma Wedding Dream. W międzyczasie tancerka doczekała się pierwszego dziecka, Christophera.

Dziś Izabela Janachowska łączy wszystkie swoje pasje z życiem rodzinnym. W ślubnym biznesie coraz aktywniej wspiera ją mąż, który odkrył, że niekoniecznie źle czuje się przed kamerami. A w okresach wolnych od para - która nie może narzekać na brak funduszy - pakuje się z synem w samolot i odpoczywa na wakacjach. Po wypadzie do Dubaju sprzed kilku tygodni, ostatnio cała rodzina bawiła się na Karaibach.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Izabela Janachowska z rodziną

Izabela Janachowska chętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoim życiem rodzinnym. Tym razem przygotowała jednak coś wyjątkowego - podczas ostatnich wakacji cała trójka pozowała do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pierwsze ujęcia z plaży mogliśmy oglądać już w weekend, a teraz specjalistka od ślubów pokazała kolejne zdjęcia.

Fanów na zdjęciach intryguje przede wszystkim mały Chris. Choć wydaje się, że Iza dopiero co witała chłopca na świecie, dziś Christopher ma już prawie dwa lata. W odpowiedzi na jeden z komentarzy gwiazda przyznała, że sama nie może uwierzyć w to, jak duży jest już jej synek!

Lubicie oglądać zdjęcia tej rodzinki?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE