Iza Małysz ma wsparcie rodziny. Karolina Małysz wysyła na nią smsy!

2021-09-15 21:37 kp
Taniec z gwiazdami - Iza Małysz
Autor: WBF / Polsat

Fani Adama Małysza z zainteresowaniem śledzą losy jego żony na parkiecie Tańca z gwiazdami 2021. Dla Izabeli Małysz to pierwsze zetknięcie z showbiznesem, jednak już dziś przyciąga ona spore grono jej własnych wielbicieli. Największe wsparcie Iza ma jednak oczywiście ze strony rodziny.

Gdy twórcy Tańca z gwiazdami 2021 ogłosili, że jedną z uczestniczek programu została Izabela Małysz, widzowie nie kryli zdziwienia. Żona Adama Małysza przez lata trzymała się z dala od zainteresowania i cieszyła prywatnym życiem. Teraz sama jednak przyznała, że przyszedł czas na to, by skupiła się na sobie i spełniła swoje własne marzenia. 

I tak Iza Małysz od trzech tygodni pląsa na parkiecie Tańca z gwiazdami 2021 wraz z partnerem, którym został Stefano Terrazzino. Żona Adama Małysza zdążyła usłyszeć już od jurorów sporo słów krytyki, jednak nie zraża się i wciąż walczy o lepsze noty. 

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Rodzina wspiera Izę Małysz

Podczas programu na widowni często zasiada Adam Małysz i córka pary, Karolina Małysz, o której ostatnio było w mediach głośno za sprawą jej ślubu. Teraz Karolina udzieliła Plejadzie wywiadu, w którym zdradziła, dlaczego cieszy się z udziału mamy w show. 

Oczywiście, że trzymam kciuki! W poniedziałki trzymam nawet kciuki na telefonie i wysyłam SMS na parę nr 2! Jestem szczęśliwa, że mama może realizować swoją pasję, jaką jest taniec. Wspieram ją i dopinguję. Sama namawiałam ją na udział w programie, bo wiem, że jest to dla niej, w pewnym sensie, szansa na oderwanie od życia codziennego i możliwość spróbowania czegoś zupełnie nowego

- powiedziała. 

Wy też kibicujecie Izie Małysz?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE