Irina Shayk w płaszczu zaprojektowanym przez The Mannei! Sara Boruc PĘKA Z DUMY! [FOTO]

2021-01-23 12:03 RD
Irina Shayk w płaszczu zaprojektowanym przez The Mannei!
Autor: ULRA/Backgrid/East News Irina Shayk w płaszczu zaprojektowanym przez The Mannei!

Irina Shayk pojawiła się ostatnio w pięknej stylizacji, której głównym elementem bez wątpienia był rzucający się oczy płaszcz! Bardzo szybko okazało się, że to projekt The Mannei, czyli firmy należącej do Sary Boruc. Gwiazda pęka z dumy. To bowiem już trzecia gwiazda, która postanowiła ubrać coś tej marki. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Sara Boruc-Mannei rozwija swoją karierę w branży modowej. Jej najnowsze dziecko to marka The Mannei. Powstała stosunkowo niedawno, a sklep internetowy ruszył w połowie stycznia. Nie przeszkodziło to jednak w szybkim rozwoju firmy. Największy rozgłos marce The Mannei dała Kendall Jenner, która pokazała się w skórzanej kurtce z metką The Mannei. Gwiazda założyła ją tuż po świętach Bożego Narodzenia. Kolejną gwiazdą była Elsa Hosk. To znana z pokazów Victoria’s Secret modelka. Na Instagramie pokazała się ona w kożuchu marki Sary Boruc. 

ESKA XD #014

Teraz zrobiła to Irina Shayk. Zobaczcie jak gwiazda wyglądała w płaszczu projektu Sary Boruc-Mannei, który kosztuje około 13 tysięcy złotych. 

Sara Boruc-Mannei jest mega podekscytowana. Na Instagramie zamieściła relacje, w których pokazuje zdjęcia Iriny w jej płaszczu. Wychodzi więc na to, że Sara jest mega dumna. I wcale się nie dziwimy! <3 Gratulacje! 

NAJNOWSZE