Ireland Baldwin w bikini pije polską wódkę na plaży! Równie HOT, jak Hailey Bieber?

2020-07-12 19:32 nk
Ireland Baldwin
Autor: AGNY, RMBI/Backgrid/East News

Choć nie zrobiła aż takiej kariery, jak o rok młodsza kuzynka, Ireland Baldwin również cieszy się sporą popularnością i należy do tej najsławniejszej części rodziny Baldwinów. Ostatnio 24-latka raczyła się na plaży w Malibu polską wódką w towarzystwie chłopaka i przyjaciół. Humor jej wyraźnie dopisywał... Zobaczcie zdjęcia!

Rodzina Baldwinów jest obecna w światowym show biznesie od kilkudziesięciu lat. W latach 80. i 90. bracia Baldwinowie: Alec, Stephen, William i - w nieco mniejszym stopniu - Daniel byli absolutnymi idolami Hollywood.

Teraz świat podbija młodsze pokolenie tego klanu. Tu z kolei zdecydowanie największą sławą cieszy się 23-letnia modelka, Hailey Bieber - córka Stephena Baldwina i żona Justina Biebera. Popularnością cieszy się także córka Aleca Baldwina i Kim Basinger, Ireland, która para się modelingiem i aktorstwem.

Ireland Baldwin pije polską wódkę na plaży

Niedawno pokazywaliśmy Wam zdjęcia Hailey Bieber w bikini. Modelka brała udział w sesji zdjęciowej na Sardynii razem z Bellą Hadid.

Teraz z kolei w bikini pokazała się o rok starsza kuzynka Hailey, Ireland Baldwin. Gwiazda raczyła się polską wódką Belvedere na plaży w Miami w towarzystwie chłopaka i przyjaciół.

Jak widać na zdjęciach, impreza na plaży była bardzo udana...

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE