Magda Gessler

i

Autor: WBF

Internauci zachwyceni pasją Magdy Gessler. Restauratorka pokazała swoje nowe oblicze!

2022-02-21 11:31

Magda Gessler to prawdziwa gwiazda stacji TVN. Chyba nie ma takiej osoby, która nie kojarzyłaby popularnej restauratorki. Jak wiadomo jej największą miłością jest kuchnia i perfekcyjnie doprawione potrawy, jednak to nie koniec! Magda Gessler pochwaliła się fanom swoim nowym talentem. Czyżby zmieniała branżę? Sprawdźcie.

Magda Gessler od prawie dwunastu lat jest gwiazdą Kuchennych Rewolucji. To właśnie dzięki telewizyjnemu formatowi zdobyła sympatię wielu osób i oczywiście rozpoznawalność. Dziś nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim właściwie jest Magda Gessler. Restauratorka wyróżnia się zdecydowanie przez swoją fryzurę, a także kolorowe stylizacje. Nie można również zapomnieć o momentami ciętym języku i humorze, który bawi do łez. Każdy wie, że jej pasją jest kuchnia, perfekcyjne doprawianie potraw no i oczywiście gotowanie. Jednak czy wiedziałeś, że jest coś jeszcze w czym restauratorka jest naprawdę dobra? To nie ma nic wspólnego z kuchnią!

ZOBACZ TAKŻE: Awantura na planie Kuchennych rewolucji! Magda Gessler RZUCIŁA telefonem o ziemię! [WIDEO]

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Magda Gessler maluje obrazy

Jeśli myślałeś, że Magda Gessler kocha tylko kuchnię, to się bardzo pomyliłeś! Jej pasją jest również malarstwo i sztuka, co pokazała niedawno na swoim Instagramie. Obraz, który został ukazany skradł serca wielu osób i już nie mogą doczekać się efektu końcowego. Co ciekawe, Magda Gessler po ukończeniu liceum zamieszkała w Madrycie, gdzie ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda. Jakby tego było mało, Magda Gessler zaprojektowała nawet własną kolekcję obrusów i serwet dla Fabryki Lnu Żyrardów oraz grę planszową Kuchenny poker. Zaskoczeni?

Sonda
Lubisz Magdę Gessler?