Instagram: Katarzyna Cichopek o odejściu z M jak Miłość! Kinga umrze przy porodzie?

2019-02-12 9:33
Katarzyna Cichopek na planie M jak Miłość
Autor: instagram.com

Fani M jak Miłość od jakiegoś czasu mocno niepokoją się o losy jednej z bohaterek serialu - Kingi Zduńskiej. Żona Piotrka spodziewa się bliźniaków, jednak im bardziej zbliża się poród, tym pojawia się więcej komplikacji. Czy to możliwe, że stanie jej się coś złego, a Katarzyna Cichopek odchodzi z M jak Miłość? Wszystko jest już jasne!

M jak Miłość to prawdziwy fenomen polskiej telewizji. Już prawie 20 lat Polacy śledzą losy rodziny Mostowiaków i Zduńskich. W tym czasie aktorzy M jak Miłość zdążyli nie tylko dorosnąć i dojrzeć, ale i stać się gwiazdami w całym kraju. Nic dziwnego, że widzowie zdążyli przyzwyczaić się do swoich ulubionych bohaterów i gdy któremuś z nich grozi niebezpieczeństwo, martwią się.

Ostatnio uwaga widzów M jak Miłość skupiona jest na Katarzynie Cichopek, czyli serialowej Kindze Zduńskiej. Żona Piotrka Zduńskiego spodziewa się bliźniaków i choć małżeństwo nie może już doczekać się narodzin maluchów, nie brakuje im zmartwień. W ostatnich odcinkach Kinga znacznie gorzej się bowiem czuje, a co więcej - obawia się, czy przeżyje poród! Czy to możliwe, że Katarzyna Cichopek odchodzi z M jak Miłość?

HOT FOTY
Selena Gomez na plaży

Autor: instagram.com

Selena Gomez pozuje w bikini na Instagramie! Tak świętuje ślub przyjaciółki

Katarzyna Cichopek odchodzi z M jak Miłość?

Bohaterka Katarzyny Cichopek w M jak Miłość to jedna z najbardziej lubianych, serialowych postaci. Kinga zawitała w serialu jako szkolna koleżanka Piotrka i szybko zdobyła nie tylko jego serce, ale i serce wszystkich widzów. Plotki o odejściu Katarzyny Cichopek z M jak Miłość pojawiają się w sieci regularnie od lat. Sama aktorka jednak ani myśli rozstawać się z serialem, o czym osobiście poinformowała na Instagramie.

Pytacie czy odchodzę z serialu? Oto najlepsza odpowiedź. Zdjęcie z zeszłego tygodnia 👍🙈

- napisała Katarzyna Cichopek, publikując zdjęcie z planu M jak Miłość.

Tym samym Katarzyna Cichopek uspokoiła wszystkich tych, którzy martwili się o losy Kingi Zduńskiej. Wiadomo już, że bohaterka pomyślnie przejdzie poród i przywita na świecie urocze bliźniaki.

Dobre wieści potwierdzono już na Instagramie, gdzie znalazło się zdjęcie Kingi i Piotra Zduńskich ze szpitala - już z bliźniakami na rękach.

Zobacz też:

NAJNOWSZE