Im nie można ufać! Oto gwiazdy, które zdradzały swoich partnerów

2019-09-22 8:30
Gwiazdy które mają problemy z prawem
Autor: hotplota.pl Gwiazdy które mają problemy z prawem

Zdrada zawsze jest czymś niewybaczalnym. Nie ważne, czy jesteś sławny, czy nie. O niewierności tych celebrytów dowiedział się cały świat... Jedni oszukiwali partnerów, inni już małżonków. Jedna z niewiernych gwiazd, nawet wciągała dziecko w swoje kłamstwa!

O tym, że w świecie gwiazd nie łatwo o zbudowanie prawdziwej i dobrej relacji pisaliśmy już nie raz. Natrętni paparazzi, gotowe na wszystko fanki i życie "na świeczniku" to na pewno nie są warunki, które sprzyjają znalezieniu tej jedynej osoby.

Jednak żaden paparazzo, żadni fani, czy żadne inne trudności z życia gwiazd nie tłumaczą zdrady. A tej  niestety w show-biznesie nie brakuje. Hotplota.pl przygotowała dla Was listę celebrytów, którym raczej nie wolno ufać. Skoro zdradzili raz, to najprawdopodobniej zrobią to po raz kolejny!

Jennifer Lopez

W latach 2001-2003 jej mężem był Cris Judd. W 2003 roku pracowała nad filmem Gigli, co było gwoździem do grobowej deski ich małżeństwa. Na planie (i nie tylko) spotykała się z Benem Affeckiem. Powiedzmy, że robili więcej, niż tylko wspólne ćwiczenie kwestii...

Heidi Klum

Oficjalnym powodem zakończenia jej małżeństwa z Sealem były "różnice nie do pogodzenia". Nieoficjalnie jednak mówi się, że było to...ich ochroniarz! Chociaż po rozwodzie Heidi Klum stanowczo zaprzeczała, jakoby miało ich łączyć coś więcej, to jednak tabloidy wiedziały swoje.

Brad Pitt

Chyba wszyscy znamy sprawę trójkącika miłosnego: Jennifer Aniston+Brad Pitt+Angelina Jolie. Po pracy nad filmem Mr. and Mrs. Smith z równania wypadła Jennifer Aniston. Brangelina przez kilka lat żyła szczęśliwie, jednak w końcu ich małżeństwo także się posypało. Karma?

Britney Spears

Biedny Justin Timberlake został zdradzony przez nią, aż dwukrotnie. Britney Spears miała słabość między innymi do swojego choreografa, który nazywał się Wade Robson.

Arnold Schwarzenegger

W 2011 roku świat dowiedział się, że aktor ma nastoletniego syna. Nie byłoby w tym nic skandalicznego, gdyby nie fakt, że jego matką jest gosposia, która przez lata pracowała dla Arnolda i jego żony!

Kris Jenner

Czy dziwi nas, że ta kobieta zdradzała Roberta Kardashiana? Nieszczególnie... Ciekawsze jednak jest to, że na swoje randki miała zabierać... Khloe Kardashian! Później Kris Jenner tłumaczyła córce, jak ma kłamać swojemu ojcu na temat spotkania... Sic!

Ashton Kutcher

Jego małżeństwo z Demi Moore nie należało do najbardziej udanych... W 2013 roku sporo młodsza od aktora Sara Leal opowiedziała całemu światu ze szczegółami o nocach, jakie razem spędzili.

Madonna

W 2008 roku Madonna została sfotografowana w towarzystwie obecnego narzeczonego Jennifer Lopez. Byli w dość intymnej sytuacji. W czym jeszcze byli? W związkach małżeńskich! Rok później Madonna rozwiodła się z Guyem Ritchie, a Alex Rodriguez z Cynthią Scurtis.

NAJNOWSZE