Ile zarabia Rita Ora? Wokalista wydała zaledwie dwie płyty, a jej fortuna wynosi...

2020-11-17 21:00 es
Rita Ora
Autor: Scott Garfitt/Press Association/East News

Rita Ora wydała na razie tylko dwa albumy studyjne. Jednak jej popularność jest znacznie większa. I przekłada się na spore zyski. Poza tym, że Rita Ora śpiewa, to także gra w filmach i występuje w kompaniach reklamowych. Ile wynosi jej majątek?

Zarobki gwiazd potrafią przyprawić o zawrót głowy. Wydanie jednej płyty może przynieść wokalistom naprawdę ogromne pieniądze. Jednak najlepiej zarabia się na kampaniach reklamowych. Dobrze wie o tym Rita Ora. Choć wydała na razie tylko dwa krążki, jej majątek szacowany jest na ogromną sumę.

Ile zarabia Rita Ora?

Zagraniczne media donoszą, że majątek Rity Ory wynosi 20 milionów funtów ! Patrząc na fakt, że gwiazda wydała na razie dwie płyty, to robi wrażenie.

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

Trzeba jednak pamiętać, że Rita Ora to nie tylko wokalistka. Gwiazda występuje też w filmach. Mówi się, że zarobiła 750 000 funtów za rolę Mii w serii Fifty Shades of Grey. Rola sędziny w programie X Factor w 2015 to podobno 1,5 miliona funtów. Poza tym gwiazda zagrała także u boku Rafferty Law w Twist, remake'u Olivera Twista. Sędziowała także w The Voice, a od początku roku robi to w The Masked Singer.

Na swój majątek Rita Ora zarabia także kontraktami reklamowymi. Gwiazda została twarzą JD Sports na Boże Narodzenie, podobno zarobiła na tym sześciocyfrową sumę. Ponadto wraz z Next wypuściła nową kolekcję pościeli.

Mamy nadzieję, że w tym wszystkim Rita Ora znajdzie czas na dokończenie trzeciego albumu!

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...
NAJNOWSZE