Katy Perry już tak nie wygląda! Gwiazda ma nową fryzurę. Ariana Grande była inspiracją?

2020-11-17 17:03 es
Katy Perry
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Katy Perry jest na fali wznoszącej! Wokalistka łączy obowiązki gwiazd i świeżo upieczonej mamy. Wygląda na to, że sprawia jej to mnóstwo frajdy, bo wygląda doskonale. Nowy okres w życiu podkreśliła fryzurą. Czyżby Katy Perry zainspirowała się ikoniczną fryzurą Ariany Grande?

Katy Perry od niedawna znalazła się w zupełnie nowej roli. Gwiazda urodziła pierwsze dziecko. Razem z narzeczonym, Orland Bloomem doczekali się narodzin córeczki. Opieka nad noworodkiem wymaga mnóstwa czasu. A co jeśli do tego jesteś międzynarodową gwiazdą? Możemy się tylko domyślać, że lekko nie jest!

W tym samym czasie na świat przyszła praktycznie dwójka dzieci Katy Perry - córka oraz najnowsza płyta. To mnóstwo nowości! Nic dziwnego, że wokalistka postanowiła zmienić fryzurę. Tak się oznacza początek nowego etapu w życiu!

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

Katy Perry ma nową fryzurę

Poza tym, że Katy Perry jest matką, jest także gwiazdą. Niedawno wypuściła nową płytę. Niedługo po porodzie wróciła także do pracy na planie American Idol, gdzie jest jurorką.

Na instagramie Katy Perry pokazała fanom fotkę z planu American Idol. Gwiazda ma nową fryzurę! Długie, blond loki spięła w pokaźny kucyk. Coś nam mówi, że Ariana Grande była tu inspiracją!

Podobna się Wam Katy Perry w tym wydaniu?

NAJNOWSZE