Ile wzrostu ma Cleo, Julia Wieniawa i inne polskie celebrytki? Sprawdzamy!

2019-05-03 9:00

Fani najróżniejszych polskich gwiazd często zastanawiają się, ile mierzą ich idole. Kamera czy scena potrafią mocno namieszać i osoby, które sprawiają wrażenie wysokich w rzeczywistości nie mogą pochwalić się imponującym wzrostem. Jesteście ciekawi, jak jest naprawdę? Wzięliśmy na tapetę polskie celebrytki - ile wzrostu ma Cleo, Julia Wieniawa czy Julia Wróblewska?

O naszych ulubionych gwiazdach lubimy wiedzieć wszystko! Gdzie jeżdżą na wakacje, co lubią jeść na śniadanie, jak często chodzą do fryzjera... a czy wiecie, ile mają wzrostu?

Ile ma wzrostu Cleo, Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska? Kamery często zaburzają rzeczywistość - dzięki odpowiedniej perspektywie celebrytki mogą być w zależności od potrzeb wyższe, szczuplejsze, piękniejsze... Tym, razem odkrywamy prawdę o ich wzroście ;)

HOT TEMAT
Taylor Swift z kotem

Autor: instagram.com

Taylor Swift przyznała się do swojej obsesji. Fani podejrzewali ją o to od dawna!

Ile wzrostu ma...

Niestety, niewielu z nas ma na co dzień okazję spotkania swoich ulubienic i zweryfikowania tego, co widzieli w internecie. Od tego jednak macie Hotplotę.pl! Sprawdźcie w naszej galerii, ile wzrostu mają najpopularniejsze polskie celebrytki! Zaskoczeni?

NAJNOWSZE