Taylor Swift przyznała się do swojej obsesji. Fani podejrzewali ją o to od dawna!

2019-04-26 13:04
Taylor Swift z kotem
Autor: instagram.com

Taylor Swift została ostatnio wybrana przez magazyn TIME jedną ze stu najbardziej wpływowych osób na świecie. Z tej okazji gwiazda udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o swoich inspiracjach i... obsesjach. Tym samym już oficjalnie wiadomo, że Taylor to... totalna kociara! Co ma na swoje usprawiedliwienie? ;)

Dwa koty szkockie zwisłouche - Olivia i Meredith - to prawdziwe oczka w głowie Taylor Swift. Wokalistka uwielbia swoje futrzane towarzyszki tak bardzo, że uczyniła je bohaterkami swojego najnowszego teledysku do piosenki Me.

>> Taylor Swift: nowa piosenka, mural i spotkanie z fanami! [GALERIA] Tay wraca do gry

Nic więc dziwnego, że przy okazji wywiadu dla magazynu TIME Taylor Swift po prostu musiała przyznać, że ma na ich punkcie obsesję ;)

HOT TEMAT
Taylor Swift (24.04)

Autor: Jackie Brown / SplashNews.com/East News

Taylor Swift wśród najbardziej wpływowych osób magazynu Time. Shawn Mendes komentuje

Taylor Swift i jej koty

W rozmowie z TIME Taylor Swift przyznała, że to właśnie koty w dużym stopniu kierują jej życiem!

Numerem jeden dla mnie, najbardziej wpływowym czynnikiem w moim życiu są koty. Mam koty. Mam na ich punkcie obsesję. Żyją z prawdziwą radością. Kocham moje koty tak bardzo, że gdy pojawiła się rola w filmie o nazwie Cats, pomyślałam, że muszę to zrobić. To jest moje powołanie w życiu, aby zrobić to dla tych pań. Koty są naprawdę fajne. Są naprawdę świetne. Są bardzo dostojne. Są niezależne. Są bardzo zdolne do radzenia sobie z własnym życiem, a jeśli wpasujesz się w to w danym dniu, może znajdą dla ciebie trochę czasu. Po prostu naprawdę to szanuję.

- opowiedziała Taylor Swift.

Trzeba przyznać, że trudno nie zakochać się w Olivii i Meredith, prawda? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
4.26 Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)
NAJNOWSZE