Ile Waży Doda? Waga piosenkarki zaskakuje? Większość z tego, to mięśnie!

2019-09-12 15:16 nk
Doda
Autor: WBF

Doda pokazała fanom swoje wyniki badań. Na opublikowanej przez nią kartce jest podana masa ciała Doroty Rabczewskiej, a także jej masa mięśniowa. Te liczby przy wzroście gwiazdy robią na fanach spore wrażenie! Spodziewaliście się, że Doda waży właśnie TYLE?

Doda nie ma problemu z ujawnieniem przed fanami swojej wagi. I nic dziwnego - piosenkarka ma idealną figurę, więc naprawdę nie ma się czego wstydzić. Na swoje ciało zresztą bardzo ciężok pracuje na siłowni.

Kilka lat temu Doda zmieniła całkowicie swoje nawyki. Zaczęła zdrowo się odżywiać, odstawiła alkohol i inne używki. "Żurki-srurki" z torebki to już dawno nie jej klimaty! Do tego gwiazda dba o kondycję na siłowni. Niedawno Dorota Rabczewska wyjawiła, że jeszcze kilka lat temu stawiała na treningi siłowe, które sprawiały, że jej mięśnie nieco nadmiernie się rozrastały. Teraz woli uprawiać lekkie cardio, które spala zbędne kalorie, a nie eksponuje muskulatury. W efekcie Doda jeszcze nieco chudła ze swoich ówczesnych 55 kilogramów. Ile dziś waży?

Doda pokazuje wyniki badań

Doda wybrała się do kliniki zdrowia i urody, gdzie zbadano jej parametry, związane z kondycją ciała. Na ujawnionych przez nią wynikach badania widnieją m.in. waga, masa mięśni i ilość tkanki tłuszczowej.

Okazuje się, że waga Dody to 53,1 kg, z czego masa mięśniowa wynosi 40, 2 kg! To naprawdę imponujący wynik przy wzroście Rabczewskiej. Ta mierzy ponoć 169 centymetrów. Z kartki dowiadujemy się także, że piosenkarka ma 9,8 kg tkanki tłuszczowej.

Jesteśmy pod wrażeniem. W czasach Baru te liczby (może poza wzrostem) wyglądały pewnie nieco inaczej... ;)

NAJNOWSZE