Iggy Azalea

i

Autor: Rex Features/East News

Iggy Azalea zdradziła imię syna! Piękne?

2020-07-15 12:15

Iggy Azalea przez wiele tygodni nie komentowała w mediach doniesień na temat swojej ciąży i później - przyjścia na świat jej dziecka. Choć plotki o tym, że raperka została mamą, pojawiły się już pod koniec kwietnia, dopiero w czerwcu gwiazda zdecydowała się potwierdzić tę informację. Teraz Iggy Azalea postanowiła uchylić fanom rąbka tajemnicy i zdradziła, jak jej syn ma na imię!

Gdy Iggy Azalea dowiedziała się, że jest w ciąży, raperka postanowiła pójść w ślady Kylie Jenner i całkowicie z dala od mediów przygotować się na przyjęcie dziecka. Gwiazda zniknęła z sieci w ubiegłym roku i wróciła dopiero kilka tygodni temu. W kwietniu natomiast media ogłosiły, że urodziła dziecko, a ojcem jej syna jest raper Playboi Carti.

Iggy Azalea długo nie potwierdzała tych doniesień. Raperka dopiero w czerwcu ogłosiła, że rzeczywiście została mamą, jednak prywatność jest dla niej zbyt ważna, by dzielić się tym ze światem.

>> Iggy Azalea POTWIERDZA narodziny syna! "On nie jest sekretem i kocham go nad życie"!

Zgadnij kim jestem

Pytanie 1 z 6
Nie jestem tylko super znanym wokalistą. Jestem przede wszystkim synem i bratem. Rodzina jest dla mnie bardzo ważna. Kilka lat temu mama dostała ode mnie dom. Teraz ten sam prezent sprawiłem siostrze. Kim jestem?

Iggy Azalea z synem na Instagramie

Mimo próśb fanów Iggy Azalea nie podzieliła się z nimi zdjęciem synka. Zrobiła jednak coś równie miłego - gwiazda dodała na Instagramie krótkie nagranie, na którym słyszymy, jak "rozmawia" z małym! Przy okazji zdradziła imię chłopca, które nawiązuje to jej imienia. Syn Iggy Azaeli otrzymał bowiem imię Onyx - przypomnijmy, że ona sama ma na imię Amethyst.

Posłuchajcie nagrania!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Baby boyyyyyyy ? Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)