Iggy Azalea

i

Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea żali się fanom.Tak drogiej kanapki jeszcze nie jadła!

2019-07-31 15:38

Iggy Azalea doznała niemałego szoku, kiedy dostała rachunek za grillowaną kanapkę z serem! Trzeba przyznać, że lokal mocno przesadził. Zgadzacie się?

Iggy Azalea przeżyła szok, gdy dostała rachunek za... kanapkę z serem. Jeśli myślicie, że gwiazdy bez problemu wydają pieniądze i nie ma dla nich zbyt wysokich rachunków, to jesteście w błędzie. Przykładem jest Iggy Azalea, która dość mocno się zszokowała, kiedy dostała rachunek za kanapkę z serem! O swoim „nieszczęściu” poinformowała w mediach społecznościowych. Na Twitterze raperka żaliła się, że za jedną grillowaną kanapkę z serem zapłaciła... 54$, czyli około 207 zł!

Skąd pochodza gwiazdy?

Pytanie 1 z 9
Emily Ratajkowski urodziła się w Londynie, ale jej korzenie od strony ojca siegają innego kraju. Jakiego?

IGGY AZALEA WYDAŁA FORTUNĘ NA KANAPKĘ Z SEREM

Iggy tak przejęła się tą kanapką, że oprócz informacji o wysokiej cenie jedzenia, wrzuciła kilka zdjęć uwieczniających drogą przekąskę. Okazuje się, że lokal w którym gwiazda się posiliła naliczył sobie aż 10$ za dodatkowe sztućce.

„Nie żartuje, właśnie dostałam rachunek i naliczono mi dodatkowe 10$ za nóż i widelec, które nie były wliczone w cenę. Tak więc grillowany ser, który również mogę jeść rękoma kosztuje 64$! Kochamy oszustów” - żaliła się Azalea.

Mamy tylko nadzieję, że chociaż jej smakowało... ;)