Iggy Azalea

i

Autor: Tik Tok / TheNewClassic, DIGGZY / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea chwali się formą pół roku po urodzeniu dziecka. Tak twerkuje młoda mama!

2020-11-09 11:26

Iggy Azalea coraz bardziej wkręca się w TikToka. Raperka zamieściła w tym serwisie filmik, na którym pokazuje, że po urodzeniu dziecka nie wyszła z formy - zwłaszcza w swojej ulubionej dziedzinie, czyli twerku. Jak łatwo się domyślić, wideo Iggy cieszy się ogromną popularnością wśród fanów raperki. Zobaczcie, jak twerkuje młoda mama.

Powrót do formy po urodzeniu dziecka to temat, który spędza sen z powiek niejednej młodej mamy. To właśnie dlatego posty motywacyjne przeróżnych trenerek i celebrytek poświęcone odzyskiwaniu formy po porodzie cieszą się tak wielką popularnością - wiedzą o tym świetnie choćby Małgorzata Rozenek-Majdan czy Anna Lewandowska.

I najwidoczniej wie to także Iggy Azalea. Raperka pochwaliła się właśnie formą, prezentując na TikToku filmik z twerkiem. 

Tak twerkuje młoda mama

Iggy Azalea urodziła dziecko niemal pół roku temu. Raperka 10 czerwca pochwaliła się, że została mamą. Niecały miesiąc temu Iggy pokazała w sieci pierwsze zdjęcie swojego bobasa. 

Synek gwiazdy o imieniu Onyx rośnie jak na drożdżach, a po nastroju Iggy widać, że świetnie radzi sobie w roli młodej mamy. Dobry nastrój udowadnia też jej najnowszy filmik zamieszczony na TikToku.

Wideo pojawiło się na profilu raperki krótko po ogłoszeniu, że wybory prezydenckie w USA wygrał Joe Biden. W tle filmiku słyszymy słowa: "Repeat after me, Biden is soon to be your daddy, hahahaha".

Kto naprawdę wygrał wybory w USA | ESKA XD - Hotplota #9