Sesje ciążowe gwiazd! Która ma najpiękniejszą pamiątkę? [SONDA]

2020-09-20 10:13

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Przyszłe mamy chcą zachować jak najwięcej wspomnień z tego okresu i chętnie decydują się na profesjonalne sesje ciążowe. Efekty takich sesji są zazwyczaj oszałamiające i są wspaniałą pamiątką z czasu oczekiwania na narodziny malucha. My zebraliśmy dla Was sesje ciążowe polskich i zagranicznych gwiazd, które właśnie zostały mamami lub są już blisko porodu!

Fani uwielbiają informacje o ciążach swoich ulubionych gwiazd i z wielką przyjemnością śledzą zawsze przygotowania idolek do powitania na świecie dziecka. One mniej lub bardziej chętnie dzielą się z internautami przebiegiem ciąży, jednak rzadko kiedy decydują się - jak Kylie Jenner czy Sophie Turner - by całkowicie zrezygnować w ciąży z aktywności w mediach.

Wszystkie z nich jednak z chęcią uczestniczą w ciążowych sesjach zdjęciowych, które są dla nich później wspaniałą pamiątką z okresu oczekiwania na narodziny dziecka. Tu fantazja nie zna granic - niektóre z gwiazd chętnie występują w stylizowanych, odważnych sesjach, inne wolą domową atmosferę i zdjęcia w znanym sobie otoczeniu.

Sonda
Która sesja podoba Wam się najbardziej?
Magdalena Waligórska o urokach macierzyństwa: Klocki lego wbite w czoło, deska tarasowa odbita na czole...

Gwiazdy w ciążowych sesjach zdjęciowych

Ostatnio swoją piękną sesją zdjęciową z brzuszkiem zachwyciła świat Gigi Hadid - nie jest ona jednak jedyną gwiazdą, która zdecydowała się na pokazanie efektów ciążowej sesji. Specjalnie dla Was zebraliśmy zdjęcia celebrytek, które w ostatnim czasie zostały mamami lub spodziewają się dziecka i mogą już pochwalić się bardzo sporymi krągłościami.

Które najbardziej Was zachwyciły?