Iggy Azalea

i

Autor: Rex Features/East News

Iggy Azalea jest w ciąży?! Nowe zdjęcia raperki wszystko wyjaśniają!

2019-12-20 15:06

Czy Iggy Azalea spodziewa się dziecka? Ile prawdy jest w plotkach o ciąży raperki? W obliczu powtarzających się medialnych doniesień o rzekomej ciąży Iggy Azalea postanowiła pokazać, jak wygląda jej "ciążowy brzuszek". Jaśniej się już chyba nie da! :)

"Iggy Azalea jest w ciąży" - takie i podobne nagłówki fani raperki widują regularnie i chyba większość z wielbicieli talentu Iggy zdążyła się już do nich przyzwyczaić. Co nie znaczy, że plotki o ciąży nie drażnią samej artystki.

Krótko przed świętami Bożego Narodzenia Iggy Azalea postanowiła wreszcie "skomentować" doniesienia o swoim rzekomo zbliżającym się macierzyństwie. Zrobiła to w bardzo prosty sposób - pokazała na Instagramie nowe zdjęcia, na których raczej trudno doszukać się ciążowych krągłości.

IGGY AZALEA NIE JEST W CIĄŻY

Powracające jak bumerang plotki o ciąży Iggy Azalei podgrzał ostatnio Hollywood Unlocked. Na swoich stronach internetowych serwis głosił, że Iggy Azalea spodziewa się dziecka, a jego ojcem ma być chłopak raperki, Playboi Carti.

A jak jest naprawdę?

Rozpoznasz dawne fryzury gwiazd?

Pytanie 1 z 10
Kto to taki?
Kto to taki?

Gdyby gwiazdy miały rodzić dzieci za każdym razem, kiedy media ogłaszają ich ciąże, w Hollywood nie wystarczyłoby miejsc w przedszkolach. Na szczęście większość doniesień o ciąży to tylko plotki, albo kompletnie wyssane z palca, albo wynikające z domysłów lub nieporozumień.

>> Billie Eilish w Carpool Karaoke. Pokazała dom i śpiewała "Baby" Justina Biebera! [WIDEO]

Ostatnio media ogłaszały, że dziecka spodziewa się Iggy Azalea. Raperka miała być rzekomo w całkiem zaawansowanej ciąży ze swoim chłopakiem, Jordanem Terrellem Carterem (ksywka Playboi Carti).

Byłaby to jednak bardzo dziwna ciąża, bo brzuch Iggy Azalei jest płaski jak stół!

Fotka, którą znajdziecie poniżej, zrobiona została na Bali, gdzie Iggy Azalea wypoczywała na krótkich wakacjach.

Zobaczcie i oceńcie sami, czy tak wygląda dziewczyna w ciąży :)

Iggy Azalea i Playboi Carti spotykają się od 2018 roku. Chłopak Iggy też jest raperem. Jest od niej o 6 lat młodszy.

ZOBACZ TEŻ:

Macie jeszcze wątpliwości?

Oto najświeższa fotka, jaką na swoim koncie na Insta zamieściła Iggy Azalea. Raperka chyba jasno daje do zrozumienia, że póki co na pępkowe się nie zapowiada... xDDD

Wyświetl ten post na Instagramie.
WISH U WERE HERE. ? Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)
Wyświetl ten post na Instagramie.
i jus made 10 vibes<3 Post udostępniony przez @ playboicarti