Ida Nowakowska z dzieckiem już w domu! "Niesamowite chwile za nami"

2021-05-12 8:02 mm
Ida Nowakowska - Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Ida Nowakowska opublikowała film, w którym dziękuje wszystkim pracownikom szpitala za opiekę i miłą atmosferę. Post trafił na Instagram zaledwie dwa dni po tym, jak tancerka urodziła swoje pierwsze dziecko. Co mówi jurorka Dance Dance Dance w swoim nagraniu? Zobaczcie!

Ida Nowakowska wróciła już z dzieckiem do domu! Zaledwie dwa dni po porodzie tancerka opublikowała na Instagramie film nagrany przed wejściem do szpitala im. Świętej Rodziny, w którym 10. maja przyszedł na świat jej synek. 

Niesamowite chwile za nami. Chciałam tylko w skrócie podziękować za to, co dał mi cały szpital. Przemiła obsługa, każda osoba, która tutaj była tutaj częścią tych chwil, będzie osobą, która będzie w moim sercu na zawsze. Dziękujemy za wszystko, co nam daliście

- mówi Ida Nowakowska na swoim najnowszym filmie. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Film sprzed szpitala nie jest jednak pierwszym nagraniem, jakie po urodzeniu dziecka opublikowała w sieci Ida Nowakowska. Na Instagramie tancerki pojawiło się wcześniej wideo, na którym widzimy jej synka! Gwiazda TVP nie ma wątpliwości, że chłopiec przypomina jej męża.

Wykapany tata!

- twierdzi tancerka.

Możecie się przekonać sami - filmik znajdziecie tutaj.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE