Hubert Urbański

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Hubert Urbański już tak nie wygląda! Kompletnie zmienił wizerunek

2023-08-24 10:32

Prowadzący Milionerów od lat był wierny swojemu wizerunkowi. Idealnie przystrzyżone siwe włosy, które zaczesane do góry dodawały mu jeszcze większej elegancji są już jednak przeszłością. Hubert Urbański postawił na mocną metamorfozę, która zszokowała wszystkich fanów legendarnego programu. Teraz ciężko rozpoznać go nawet na ulicy!

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie widziała chociaż jednego odcinka kultowego programu prowadzącego przez Huberta Urbańskiego. Milionerzy od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Widzowie, wraz z uczestnikami, chętnie dywagują nad poprawnymi odpowiedziami oraz wybierają tę, która według nich powinna zaświecić się na zielono. Nie zawsze jest to jednak takie łatwe. Hubert Urbański, który zajmuje posadę prowadzącego program, potrafi czasem nieźle namieszać. Oczywiście wszystko z dobrymi intencjami! Wystarcza kamienna twarz i lekko uniesione brwi. Jego definitywnie? na stałe kojarzone jest już z formułą programu. Każdy, kto oglądał teleturniej wie, że charakterystyczną cechą prowadzącego od lat były siwe, przystrzyżone włosy. Elegancki Hubert Urbański w idealnie skrojonym garniturze od 1999 roku jest chodzącą wizytówką programu. Jednak teraz postanowił pokazać się wszystkim w zupełnie nowej odsłonie!

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Hubert Urbański - metamorfoza

To, jak teraz wygląda Hubert Urbański z pewnością wszystkich zaskoczy. Znakomicie dopracowana fryzura z uniesionymi na żelu włosami, granatowy garnitur i pokerowa twarz to już przeszłość. Prezenter telewizyjny postanowił mocno poeksperymentować ze swoim wyglądem. W tym celu zapuścił pokaźną brodę, która niemal całkowicie zasłania twarz. Prowadzący Milionerów postawił również na nieco bardziej casualową stylizacje. Eleganckie spodnie i sportowe buty znakomicie współgrały z nonszalancko rozpiętą koszulą. Co ciekawe, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że dziennikarz ma też sporo tatuaży, które sprytnie ukrywa. Trzeba przyznać, że w takiej wersji Hubert Urbański wygląda równie dobrze! A Wy, co uważacie?

Hubert Urbański

i

Autor: AKPA