Honorata Skarbek o swojej mamie. Kobieta przeszła prawdziwy koszmar

i

Autor: Akpa

Szokujące

Honorata Skarbek o swojej mamie. Kobieta przeszła prawdziwy koszmar

2023-08-06 12:43

Honorata Skarbek opowiedziała szokującą historię swojej ukochanej mamy. Wyjawiła, że kobieta ma za sobą naprawdę trudne przejścia, jednak jest prawdziwą wojowniczką - nie poddała się. Jej rodzicielka przeżyła najprawdziwszy koszmar. Przekonajcie się, z czym musiała się mierzyć. Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Honorata Skarbek powróciła do show-biznesu, zaliczając przy tym kilka wywiadów. Podczas jednego z nich postanowiła podzielić się historią swojej mamy. Okazało się, że jej rodzicielka ma za sobą naprawdę trudne przeżycia, które niejedną osobę mogłyby kompletnie załamać. Ona jednak nie miała zamiaru się poddać. Choć nie było to łatwe, podejmowała się wszelkich działań, wszelkiego leczenia, aby móc przeżyć jeszcze wiele pięknych i wspaniałych chwil. Polska wokalistka zdradziła, jakie wzruszające słowa padły z ust pani Bożeny, gdy razem z bratem towarzyszyli jej w szpitalu. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Wielki powrót Honoraty Skarbek! Stworzyła bujający kawałek z Malikiem Montaną

Nic dwa razy się nie.... | Dokończ Piosenkę 13 #Sanah #DawidPodsiadło

Honorata Skarbek o mamie

Honorata Skarbek w rozmowie ze Światem Gwiazd wyjawiła, że jej mama przeszła aż trzy nowotwory. Wszystko zaczęło się od raka piersi, którego zwalczyła za pomocą skomplikowanego leczenia. Zaledwie kilka lat później zmagała się z nowotworem jelita grubego, niezależnym od tego pierwszego. To również udało jej się wyleczyć. Okazuje się, że pomimo tak złych doświadczeń, nie brakowało jej poczucia humoru. Gdy Honorata Skarbek wraz ze swoim bratem siedzieli przy niej w szpitalu, rzuciła do nich słodko-gorzkim tekstem, który wokalistka pamięta do tej pory. Jej mama powiedziała, że jedyne, co jej w życiu wyszło to włosy i dzieci.

Patrząc na to, że moja mama nie zachorowała na jeden nowotwór, bo najpierw był to nowotwór piersi, seria chemioterapii, radioterapii, masektomia. Następnie po kilku latach był to nowotwór jelita grubego, niezależny od tego pierwszego nowotworu, również operacja, również chemioterapia, również radioterapia. Kiedy już była zdrowa, to po kolejnych latach kolejny nowotwór. Również niezależny od tego pierwszego ani drugiego, więc moja mama przeszła naprawdę bardzo bardzo dużo. Kiedy leżała w łóżku po chemioterapiach i schudła już bardzo dużo, nie miała oczywiście włosów. Była łysa, bo po chemioterapii wszystkie jej wypadły. Kiedy ja z moim bratem siedziałam przy niej w szpitalu, to powiedziała że jedyne co jej w życiu wyszło to dzieci i włosy - opowiedziała Honorata Skarbek.