Chłopak Honeyszturmem zdobywa salony;)Honorata Skarbekpo raz kolejnywrzuciła na swojego bloga honorata-skarbek.com zdjęcia z ukochanym. Pochwaliła się też nowymi ciuchami.
"[...]ostatnio porobiłam duuuuużo zdjęć, abyście mieli co oglądać w moich notkach. Dzisiaj przedstawiam Wam niezaprzeczalny jesienny trend, jeden z moich ulubionych- moro, a najlepiej prezentuje się w połączeniu ze złotem. Jeszcze niedawno broniłam się rękami i nogami przed wszystkimi odcieniami khaki, natomiast teraz idealnie pasują do mojego nowego koloru włosów. Macie już coś "wojskowego"w swoich szafach?" - pyta na swoim bloguHoney.
No właśnie, macie? :)
Honorata "Honey" Skarbek znów lansuje się z chłopakiem. ZDJĘCIA
2012-08-22
17:39
Chłopak Honey szturmem zdobywa salony;) Honorata Skarbek po raz kolejny wrzuciła na swojego bloga honorata-skarbek.com zdjęcia z ukochanym. Pochwaliła się też nowymi ciuchami. Przeczytajcie!