Holly Madison ujawnia kulisy życia w willi Hugh Hefnera! “Godzina policyjna”

2022-01-21 6:35 RD
Hugh Hefner z 'króliczkami'
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/EAST NEWS Hugh Hefner z 'króliczkami'

Holly Madison, która była jednym z najpopularniejszych “króliczków Playboya” postanowiła opowiedzieć nieco o tym jak naprawdę wyglądało życie z Hugh Hefnerem. To przerażające… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Hugh Hefner był założycielem Playboya. Znany był on ze swojego zamiłowania do kobiet. Głośno było o jego willi i tym, co się w niej dzieje. Hugh mieszkał w niej między innymi ze swoimi “króliczkami”, czyli trzema dziewczynami, które wybrał. Sporo mówiło mówiło się o hucznych imprezach, w których brały udział popularne osoby, ale też prostytutki. 

Już jakiś czas temu wszystkie trzy “króliczki”, czyli Holly Madison, Bridget Marquardt i Kendra Wilkinson wyznały, że Hugh miał bardzo trudny charakter, a cała akcja z nagrywaniem programu o ich życiu i samo życie ze staruszkiem było dla nich przytłaczające. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Teraz Holly Madison postanowiła opowiedzieć jeszcze więcej o życiu w willi. Dziewczyny, wbrew temu, co widzieliśmy na ekranach telewizorów, nie miały łatwo. 

O dziewiątej miałyśmy godzinę policyjną. Dawano nam do zrozumienia, że lepiej nie zapraszać do willi naszych znajomych. Tak naprawdę nie pozwalano nam wyjeżdżać, chyba że były to wakacje z rodziną

powiedziała w zwiastunie dokumentu. Jego premierę zaplanowano na 24 stycznia. Materiał będzie można obejrzeć na antenie amerykańskiej stacji A&E Network.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE