Britney Spears była SZPIEGOWANA przez ojca? Była agentka FBI zabrała głos!

2022-01-20 13:15 AM

Britney Spears odzyskała wolność, ale wciąż walczy ze swoją rodziną, która na każdym kroku daje jej w kość. Teraz na jaw wychodzą kolejne, zaskakujące fakty. Była agentka FBI przerywa milczenie i zdradza, jak bardzo ojciec piosenkarki naruszał prywatność córki!

Britney Spears przez ostatnie 13 lat nie miała łatwego życia. Zaborczy ojciec miał jedynie mieć pod opieką jej finanse i czuwać nad karierą, a zamienił jej życie w piekło.

Koniec końców artystka nie mogłam samodzielnie decydować o najbardziej prywatnych sprawach, jak wizyta u lekarza, czy antykoncepcja. O wszystkim decydował ojciec.

Gdy w końcu piosenkarce udało się odzyskać wolność, postanowiła rozliczyć się z przeszłością i głośno powiedzieć, co myśli o swojej rodzinie.

Mimo zakończenia kurateli wciąż walczy z bliskimi. A na jaw wychodzą kolejne, szokujące doniesienia.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Britney Spears była szpiegowana?

Zagraniczne media donoszą, że były agentka FBI Sherine Ebadi w swoich zeznaniach zdradziła, że ojciec Britney rażąco naruszył jej prawo do prywatności. Podobno miał ją szpiegować!

Była agentka, która obecnie nadzoruje sprawę na prośbę adwokatów Britney, zeznała, że Jamie Spears miał polecić firmie ochroniarskiej umieszczeni podsłuchu w sypialni Britney Spears.

Oczywiście wszystko to bez jej zgody! Urządzenie miało zostać zamontowane za meblami, tak aby nikt nie mógł go zobaczyć.

Sonda
Cieszysz się z sukcesu Britney Spears?
NAJNOWSZE