Heidi Klum namalowała KORONAWIRUSA. Piękny obraz?

2020-07-09 10:52 KP
Heidi Klum
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Heidi Klum będzie już zawsze pamiętała czas pandemii koronawirusa. Gdy w marcu choroba dotarła do Europy, modelka przez dłuższy czas była przekonana, że choruje na Covid-19. Dziś, gdy to już tylko wspomnienie, postanowiła uwiecznić je w formie obrazu. I to jakiego! Myślicie, że ona i Tom Kaulitz powieszą go sobie w sypialni?

Gdy w styczniu koronawirus pojawił się we Włoszech, było już tylko kwestią czasu, aż zawita do kolejnych europejskich krajów. Europejczycy podeszli do zagrożenia bardzo poważnie i gdy kolejne państwa wprowadzały lockdown dostosowali się do ograniczeń. Również gwiazdy stanęły na wysokości zadania - celebryci szybko zaczęli apelować do fanów, by ci pozostali w swoich domach i zadbali o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

To był bardzo stresujący czas również dla Heidi Klum. Modelka była rozdzielona z mężem, który po powrocie zza granicy przechodził 2-tygodniową kwarantannę. A gdy sama zaczęła mieć objawy zbliżone do tych, które wywołuje koronawirus, wpadła w poważny strach. Celebrytka długo walczyła o test na Covid-19, który wtedy jeszcze nie był powszechnie dostępny i odetchnęła dopiero wtedy, gdy jej wynik okazał się negatywny.

>> Heidi Klum przeszła test na koronawirusa! W końcu ujawniła WYNIKI badania!

Heidi Klum maluje koronawirusa

Teraz modelka postanowiła w artystyczny sposób wyrazić swoje doświadczenia i odczucia związane z koronawirusem i namalowała obraz. Po tym, jak Heidi Klum rozpoczęła dzieło, dołączyli do niej pozostali członkowie rodziny. Obraz imponującej wielkości gwiazda pokazała na swoim profilu na Instagramie.

Posądzaliście Heidi Klum o talent malarski?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE