Córka Heidi Klum też zostanie modelką! 16-letnia Leni dorówna sławnej mamie?

2020-12-04 19:03 es
Heidi Klum z córkami
Autor: SplashNews.com/East News

Heidi Klum to jedna z ikon modelingu. Niemiecka gwiazda pozowała na okładkach największych magazynów oraz chodziła w najważniejszych pokazach. Wygląda na to, że gen modelingu przekazała swojej córce. Chociaż Leni ma dopiero 16 lat, to już wie, co chce w życiu robić. Iść w ślady mamy!

Heidi Klum i Seal byli małżeństwem przez 10 lat. W tym czasie para doczekała się czwórki dzieci: Helene, Lou, Johan oraz Henry. Najstarsza jest Helene, znana także jako Leni. 16-latka ma już poważne plany na przyszłość. Córka Heidi Klum chce zostać modelką.

Córka Heidi Klum marzy o karierze modelki

Bycie córką super sławnej modelki to niezła presja. A jednak Leni Samuel nie jest onieśmielona! Przy okazji ostatniego wywiadu dla people, Heidi Klum zdradziła, że córka planuje iść w jej ślady.

W wywiadzie dla People Magazine Heidi Klum opowiedziała o rosnącym zainteresowaniu Leni modelingiem. Wzrosło jeszcze bardziej po tym, jak sławna mama pozwoliła córce spędzać czas na planie „Next Top Model” w Niemczech.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Przychodzi, patrzy i uczy się nie tylko tego, co robię, ale także tego, co robią różni ludzie na planie. Myślę, że to dla niej bardzo interesujące. Kiedy jesteś w tym wieku, wciąż próbujesz dowiedzieć się, kim jesteś, kim chcesz być i po raz pierwszy zobaczyć, jakie są te wszystkie zadania, które sprawiają, że powstaje program telewizyjny. Ona chce robić to, co ja.

Mówiła Heidi Klum.

Leni Samuel już od dziecka miała liczne propozycje pracy. Jednak rodzice się nie zgadzali. W wywiadzie Heidi Klum wyjaśniała, że gdy jej córka była dziewczynką, chciała ją trzymać z dala od opinii publicznej. Teraz Leni ma 16 lat i według sławnej matki to czas, żeby zaczęła poznawać branżę.

Nie wykluczone, że kiedyś Leni Samuel zastąpi Heidi Klum w niemieckim Next Top Model.

Kto wie, może za pięć lat, kiedy nie będę już gospodynią programu, może będzie to Next Top Model Leni Klum zamiast Heidi Klum. Kto wie. Ona trochę bawi się tym pomysłem.

Dodała modelka.

Myślicie, że Leni Samuel zrobi równie imponującą karierę, jak jej mama, Heidi Klum?

NAJNOWSZE