Harry Styles został napadnięty Z NOŻEM! Napastnik żądał pieniędzy!

2020-02-18 21:22 kp
Harry Styles
Autor: David Mirzoeff/Press Association/East News

Harry Styles przeżył w te Walentynki chwile grozy. I nie poszło o nieudaną randkę czy horror w kinie - piosenkarz padł ofiarą jak najbardziej prawdziwego rabunku. Napastnik groził muzykowi nożem i żądał od niego pieniędzy. Na szczęście Harry Styles zachował zimną krew i postąpił tak, jak należało w tej trudnej sytuacji. Sprawdźcie szczegóły!

Harry Styles został napadnięty w Londynie. Piosenkarz uczestniczył w bardzo niebezpiecznym zdarzeniu w londyńskim Hampstead w walentynkowy wieczór. Wokaliście szczęśliwie nic się nie stało, bo spełnił żądania napastnika. Harry wciąż jest jednak wstrząśnięty i dochodzi do siebie po tym szokującym zdarzeniu.

Harry Styles napadnięty

Harry Styles został zatrzymany przez złodzieja tuż przed północą 14 lutego 2020. Mężczyzna zagroził Hazzie nożem i zażądał pieniędzy. Harry nie dyskutował z przestępcą i by chronić swoje życie, oddał mu pieniądze, które miał przy sobie.

Właściwie rozegrał to całkiem dobrze, szybko dając napastnikowi gotówkę, uspokajając siebie i faceta i rozwiązując sytuację. Zrozumiałe, że później bardzo nim to wstrząsnęło.

- zdradził znajomy piosenkarza.

Napad potwierdziła też policja.

Policja bada doniesienia o napadzie z nożem w Hampstead. Skontaktowano się z oficerami w sobotę 15 lutego w sprawie incydentu, który miał miejsce o 23.50 w piątek, 14 lutego. Doniesiono, że do mężczyzny w wieku około 20 lat podszedł inny mężczyzna i zagroził mu nożem. Ofiara nie odniosła jednak obrażeń, zabrano mu gotówkę.

- czytamy w oświadczeniu funkcjonariuszy.

NAJNOWSZE