Harry Styles w Watermelon Sugar z gorącymi dziewczynami w bikini [WIDEO]

2020-05-19 7:12 mw
Harry Styles - Watermelon Sugar
Autor: youtube.com / Harry Styles

Czy to tęsknota za wakacjami? A może za byłą dziewczyną? W sieci pojawił się właśnie jego nowy teledysk Harry'ego Stylesa "Watermelon Sugar". W swoim nowym klipie Hazza delektuje się soczystym arbuzem i... towarzystwem gromadki gorących dziewczyn w bikini.

W sieci ukazał się nowy teledysk Harry'ego Stylesa zatytułowany "Watermelon Sugar". W swoim nowym klipie Harry Styles otoczony jest dziewczynami w bikini, a powracającym motywem przewodnim jest tytułowy arbuz. 

Zdaniem części fanów, jest to nawiązanie do dawnego związku artysty z Camille Rowe

Harry Styles i Camille Rowe spotykali się od lipca 2017 do lipca 2018 roku. Choć związek przetrwał zaledwie rok, mocno zapadł w pamięć wokalisty. Tytuł piosenki "Watermelon Sugar" to nawiązanie do jednej z ulubionych książek Camille, "In Watermelon Sugar” autorstwa Richarda Brautigana. Harry potwierdził to w marcu tego roku.

"Watermelon Sugar" to kolejny utwór z drugiego solowego albumu Harry'ego Stylesa. Płyta "Fine Line" ukazała się 13 grudnia 2019 roku. Krążek zawiera łącznie 12 utworów, w tym wydane wcześniej promujące go single "Lights Up", "Adore You" i "Falling".

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski
NAJNOWSZE