Harry Styles uratowany przez ojca fanki po awarii auta. Był u niej w domu i nakarmił rybki

2020-10-29 7:55 mm
Harry Styles w domu fanek
Autor: twitter.com / canyonmoonblu

Harry Styles miał niecodzienną przygodę. Kiedy podczas przejażdżki zepsuł mu się samochód, poratował go nieznajomy mężczyzna. Okazało się, że jego córka jest wielką fanką Stylesa, ale niestety nie było jej wtedy w domu. Kiedy Harry się o tym dowiedział, napisał do fanki list i osobiście nakarmił jej rybki! Zrobił też sobie zdjęcie w pokoju dziewczyny.

Wyobraźcie sobie, że kiedy wracacie do domu, rodzice opowiadają Wam, że w międzyczasie odwiedził go Wasz idol, bo przypadkiem gdzieś w pobliżu popsuł mu się samochód. Co zrobilibyście, gdyby ojciec opowiadał Wam, że Harry Styles pił herbatę w Waszej kuchni i nakarmił Wasze rybki? To raczej jasne - większość z nas puknęłaby się w czoło i kazała tacie odstawić leki. Ale ta historia zdarzyła się naprawdę!

Opowieść o Harrym Stylesie w domu swojej fanki szybko stała się hitem Twittera. Pewna dziewczyna zamieściła w sieci zdjęcie Harry'ego karmiącego rybki w pokoju czyjegoś domu.

Samochód Harry'ego się zepsuł i ojciec fanki pozwolił mu zaczekać w swoim domu. Kiedy czekali (na naprawdę auta) Harry nakarmił ich rybki i zostawił liścik

- czytamy pod zdjęciem, na którym Harry spogląda tajemniczo wsypując karmę dla rybek do akwarium stojącego w salonie jakichś obcych ludzi ;)

Oprócz zdjęcia Harry'ego karmiącego rybki w sieci pojawiła się też fotka napisanego przez niego odręcznie listu do fanki.

Theadoro, 

Mój samochód zepsuł się na twojej ulicy i tata uprzejmie pozwolił mi poczekać w twoim domu. Jestem załamany, że się nie spotkaliśmy. Mam nadzieję, że to wkrótce nastąpi. Bądź miła dla ludzi.

PS. Nakarm rybki

- napisał Harry Styles do fanki.

Przyznacie chyba, że nie ma drugiego takiego gościa na świecie :))

NAJNOWSZE