Harry Styles u Ellen: Numer z pizzą przejdzie do historii! Hazza nawet nie mrugnął [WIDEO]

2019-12-19 14:15 mw
Harry Styles u Ellen Degeneres
Autor: youtube.com / Ellen Degeneres

Harry Styles był gościem programu Ellen Degeneres. W ramach show prowadząca zrobiła z nim swój ulubiony numer. Hazza musiał wykonywać polecenia Ellen i zachowywać się przed obcą osobą dokładnie tak, jak każe mu głos w słuchawce. Efekt? Zrobił z siebie kompletnego głupka. Ale Harry'emu należą się gratulacje - ani na moment nie dał po sobie poznać, co się naprawdę dzieje... Zobaczcie zabawne wideo!

Ellen Degeneres chyba nigdy nie skończą się pomysły na zabawianie widzów. Dziennikarka od lat prowadzi jeden z najpopularniejszych talkshow w USA. Jej program ELLEN SHOW doceniany jest zresztą nie tylko przez telewidzów, ale także przez samych gości programu. Chyba nie zdarzyła się jeszcze gwiazda, która odmówiłaby Ellen Degeneres wizyty w jej programie.

Ostatnio gościem Ellen był Harry Styles, który od kilku dni promuje swój solowy album Fine Line. W ramach występu u Ellen Degeneres Harry Styles zgodził się m.in. wziąć udział w jej popisowym pranku.

Chodzi o serię żartów, w których Ellen konfrontuje znanego gościa z przypadkowymi osobami i z ukrycia wydaje mu na słuchawkę polecenia. Gwiazda musi mówić i robić dokładnie to, co każe jej Ellen Degeneres, co oczywiście generuje serię głupkowatych sytuacji.

Mówiąc wprost, bohater show wychodzi przed niczego nie świadomymi osobami na kompletnego głupka :)

HARRY STYLES ZAMAWIA PIZZĘ, BRO!

Tym razem Ellen Degeneres zdecydowała się zamówić swojemu gościowi pizzę. Niczego nie świadomy dostawca zjawił się w pokoju, w którym Harry Styles czekał na nagranie.

>> Harry Styles w Polsce w 2019 roku. To najbardziej wyczekiwany koncert?

Podczas pranku Ellen kazała Harry'emu bez przerwy zwracać się do dostawcy pizzy per "bro" i przybijać z nim tzw. żółwika. Później Harry musiał poprosić chłopaka, aby ten dotrzymał mu towarzystwa. Ellen wkręciła Hazzę w serię głupkowatych zachowań, ale trzeba przyznać, że piosenkarz ani razu się nie poddał i bardzo dzielnie wytrwał do końca pranku.

Koniecznie zobaczcie - gwarantujemy, że uśmiejecie się do łez!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE