Harry Styles sparodiowany przez Willa Ferrella! "Robiłem to, kiedy on był w brzuchu matki"

2019-12-02 13:50 mw
Harry Styles i Will Ferrell
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News, WENN.com/agefotostock/East News

Amerykański aktor Will Ferrell sparodiował byłą gwiazdę One Direction w specjalnym skeczu przygotowanym przez producentów Saturday Night Live. Will Ferrell wcielił się w postać Harry'ego Stylesa, który wcześniej także występował w skeczach SNL. Jak mu wyszło wyśmiewanie się z brytyjskiego piosenkarza? Oceńcie sami!

Harry Styles to już nie tylko piosenkarz, ale także całkiem nieźle oceniany aktor. I wcale nie mamy na myśli wyłącznie jego roli na wielkim ekranie - Hazza doskonale sprawdził się także w krótszych formach komediowych. Styles wziął niedawno udział w serii skeczy nagranych na potrzeby programu rozrywkowego Saturday Night Live.

Tu szerzej opisujemy chyba najbardziej udany z nich:

>> Harry Styles nie umie wymówić nazwiska Shawn Mendes? Dla niego to "Shawn Mendeez"!

W najnowszym epizodzie SNL Harry Styles pojawił się ponownie. Tyle, że nie osobiście! Tym razem członek zawieszonej grupy One Direction został sparodiowany przez starszego kolegę z branży!

WILL FERRELL JAKO HARRY STYLES. "ROBIŁEM TO WCZEŚNIEJ"

W najnowszym odcinku SNL 52-letni amerykański aktor wziął udział w skeczu, w którym postanowił sparodiować młodszego kolegę z Wysp Brytyjskich. Will Ferrell wystąpił jako Harry Styles, w słynnej już wełnianej kamizelce w owieczki, w której piosenkarz pojawił się niedawno w Nowym Jorku.

Jeśli Styles to potrafi, to ja też. W końcu robiłem skecze komediowe jeszcze kiedy Harry siedział w brzuchu mamy

- stwierdził cytowany w czołówce do swojego skeczu Will Ferrell.

Jak wyszła mu rola Harry'ego Stylesa? Cóż, oceńcie to sami...

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE