Harry Styles i Olivia Wilde całują się na jachcie. Zdjęcia obiegły sieć!

2021-07-07 12:54 kp
Harry Styles i Olivia Wilde
Autor: Invision/Invision/East News; VAGA, GRID/Backgrid/East News

Związek Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde rozkwita w najlepsze. Para spędza ostatnio czas w Toskanii, gdzie z dala od tłumów może pielęgnować swoją relację. Tym razem jednak muzykowi i aktorce nie udało się uniknąć wścibskiego wzroku paparazzich i parę przyłapano na czułościach na jachcie. Takich zdjęć Hazzy i Olivii Wilde jeszcze nie było!

Gdy pod koniec ubiegłego roku wyszło na jaw, że Harry Styles i Olivia Wilde są parą, wiele osób nie kryło zdziwienia. Aktorka jest w końcu starsza od gwiazdora One Direction o dziesięć lat i kilka miesięcy wcześniej zakończyła wieloletni związek z Jasonem Sudeikidsem, z którym ma dwoje dzieci. Miłość jednak nie wybiera i serca pary zabiły szybciej podczas pracy przy wspólnym filmie.

Związek wokalisty i aktorki uznaje się za oficjalny od stycznia, kiedy to Harry Styles zabrał ze sobą Olivię Wilde na ślub swojego bliskiego znajomego. To właśnie tam gwiazdor miał po raz pierwszy przedstawić ją jako swoją dziewczynę". Po zakończeniu pracy na planie Don't Worry Darling oboje polecieli razem do Londynu - ona na spotkanie z dziećmi, a on na plan kolejnego filmu My Policeman.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Harry Styles i Olivia Wilde na jachcie

Teraz Harry Styles i Olivia Wilde mają nieco czasu, by odpocząć we dwoje. Para przebywa obecnie w Toskanii, gdzie relaksuje się pod włoskim niebem. Para wybrała region Monte Argentario uważany za jeden z najpiękniejszych w tamtych okolicach. To właśnie tam na jachcie przyłapali ich paparazzi serwisu Page Six. Na stronę trafiły zdjęcia obejmujących się i całujących celebrytów. Ujęcia można zobaczyć tutaj.

Wygląda więc na to, że związek Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde rozwija się doskonale. Znając przywiązanie ich obojga do życia prywatnego, nie powinniśmy jednak spodziewać się w najbliższym czasie oficjalnych fotek czy wspólnego wywiadu.

Żałujecie?

NAJNOWSZE