Olivia Wilde "przyłapana" w biżuterii Harry'ego Stylesa! Wymieniają się garderobą?

2021-01-13 10:48 kp
Harry Styles, Olivia Wilde
Autor: SplashNews.com/East News; Rex Features/East News

Odkąd Harry Styles i Olivia Wilde zaczęli pokazywać się razem publicznie, media szukają wszelkich dowodów, które potwierdzałyby, że muzyka i aktorkę łączy coś więcej niż przyjaźń. Para dotąd nie oddawała się publicznie czułościom, więc obserwatorom muszą wystarczyć bardziej subtelne znaki... rozpoznajecie ten naszyjnik?

Choć zagraniczne media już wiele dni temu ogłosiły, że Harry Styles i Olivia Wilde są parą, fani wciąż czekają na nieco bardziej wiarygodne dowody niż to, że pokazują się razem na mieście. Rzeczywiście, Harry'ego Stylesa i jego koleżankę z planu Don't Worry Darling można ostatnio regularnie oglądać razem na ulicach Los Angeles, jednak na żadnym zdjęciu nie ma bezpośrednich dowodów, że są razem.

Przypomnijmy, że Harry Styles i Olivia Wilde po raz pierwszy pokazali się razem na początku stycznia na ślubie agenta Hazzy. Muzyk i aktorka pojawili się na ceremonii za rękę, a sam Harry przedstawił Olivię jako "swoją dziewczynę".

Teraz media wypatrzyły kolejny sygnał, który może potwierdzać, że łączy ich coś ważnego.

ESKA XD #013

Olivia Wilde w naszyjniku Harry'ego Stylesa

Fotografowie serwisu Page Six przyłapali ostatnio rozpromienioną Olivię Wilde w naszyjniku, który fani Harry'ego Stylesa znają doskonale z teledysku do piosenki Golden. Muzyk pojawił się w klipie w biżuterii marki Eliou za 85 dolarów.

Ten sam naszyjnik miała ostatnio na sobie Olivia Wilde, co możecie zobaczyć tutaj. Oczywiście trudno uznać to za przypadek - Harry i Olivia doskonale wiedzą, że są teraz bacznie obserwowani przez fanów i paparazzich i aktorka nie założyłaby naszyjnika, gdyby nie chciała być w nim widziana.

Myślicie, że chce nam w ten sposób coś powiedzieć? :)

NAJNOWSZE