Harry Styles na Super Bowl 2020: Fani błagają Hazzę, żeby ZREZYGNOWAŁ! Dlaczego?

2020-01-21 9:20 mw
Harry Styles
Autor: Isabel Infantes/Press Association/East News

Wielkimi krokami zbliża się Super Bowl 2020. Podczas tegorocznego finału rozgrywek ligi NFL w przerwie meczu widowisko uświetnią m.in. Shakira i Jennifer Lopez. Ale to nie jedyne gwiazdy, które zaprezentują się na żywo przy okazji Super Bowl 2020. Harry Styles został zaproszony do występu na pre-party. Niestety nie wszystkim fanom podoba się ten pomysł...

W połowie stycznia organizatorzy Super Bowl 2020 ogłosili, że do listy wykonawców, którzy wystąpią podczas Pepsi Zero Sugar’s Pre-Super Bowl Party dołącza Harry Styles.

Były członek grupy One Direction ma zaśpiewać w piątek 31 stycznia. Kiedy Harry ogłaszał tę nowinę fanom, nie krył zadowolenia. Komentarze części z nich mogą dać mu jednak poważnie do myślenia.

Jak donosi amerykańska prasa, wielu wielbicieli talentu Hazzy pod jego postem BŁAGAŁO go, aby zrezygnował z występu na pre-party Super Bowl. 

Dlaczego?

HARRY STYLES NA SUPER BOWL? NIE WSZYSTKIM SIĘ TO PODOBA

Kiedy Harry Styles ogłaszał, że pojawi się na imprezie przed Super Bowl 2020, nic nie wskazywało na to, że jego decyzja wywoła wśród własnych fanów tak wielkie poruszenie. Z czasem jednak zaczęły pojawiać się komentarze, w których fani apelowali do swojego idola o zrezygnowanie z występu.

Wielu wielbicielom Hazzy nie podoba się, że ich idol, który na co dzień wspiera postawy tolerancji i walkę o równouprawnienie, zamierza uświetnić imprezę organizowaną przez ligę futbolu amerykańskiego. Chodzi o głośną sprawę byłego gracza NFL, Colina Kaepernicka, który wbrew zakazowi ligi wykonał słynny gest ugięcia kolana podczas hymnu USA. Miał to być znak protestu przeciwko brutalności policji i rasizmowi władzy.

W dość licznych komentarzach niektórzy fani Harry'ego Stylesa dziwili się jego decyzji.

Harry zrób coś, powiedz coś

- domagali się fani Hazzy.

Przestańcie go we wszystkim bronić. Nie ma w tym nic złego, kiedy pokazujemy, że nasz idol robi coś złego. On też musi wyciągać lekcje. Szczególnie jeśli ciągle opowiada o miłości i równości

- grzmiał jeden z fanów piosenkarza.

Harry na Super Bowl do dla mnie wielkie rozczarowanie biorąc pod uwagę przekaz, jaki zawsze dawał swojej publiczności

- dodał ktoś inny.

Jak myślicie, Harry Styles powinien zrezygnować z udziału w tej imprezie?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE