Harry Styles na planie Watermelon Sugar: Modelki zdradzają zakulisowe szczegóły!

2020-05-24 13:00 mw
Harry Styles i modelki z teledysku Watermelon Sugar
Autor: youtube.com / Harry Styles, instagram.com

Modelki biorące udział w nagraniu teledysku Harry'ego Stylesa "Watermelon Sugar" zdradziły, jak zachowywał się piosenkarz na planie swojego nowego klipu. Z relacji dziewczyn wynika, że Hazza zasługuje na tytuł dżentelmena roku. Według nich piosenkarz był bardzo szarmancki i pytał modelki o zgodę w każdym najdrobniejszym szczególe. Poznajcie zakulisowe szczegóły z planu najnowszego wideo Harry'ego Stylesa!

Jak można się było spodziewać, swoim nowym teledyskiem "Watermelon Sugar" Harry Styles rozbił bank, rozkręcając do czerwoności licznik odtworzeń na YouTube. Wideo szybko wspięło się na szczyt rankingu popularności serwisu. Klip, który ukazał się w poniedziałek 18 maja, po niecałym tygodniu ma już ponad 22 miliony wyświetleń. 

Dzięki teledyskowi "Watermelon Sugar" wielu fanów piosenkarza może też się przekonać, jaki jest Harry prywatnie. Dwie z biorących udział w nagraniu modelek zdradziły niedawno zakulisowe szczegóły. Opowiedziały między innymi, jak wielkim dżentelmenem jest w rzeczywistości Hazza!

SZARMANCKI HARRY STYLES

W teledysku "Watermelon Sugar" Harry Styles otoczony jest gromadką dziewczyn, które sprawiają wrażenie, jakby czas spędzony na planie z piosenkarzem był absolutnie najfajniejszą rzeczą, jaka mogła je spotkać. Okazuje się, że uśmiechy na ich twarzach nie były udawane. Dwie spośród modelek biorących udział w nagraniu klipu, Ephrata i Aalany podzieliły się swoimi wrażeniami na temat współpracy ze Stylesem.

Z ich zakulisowej relacji wynika, że Harry jest niezwykle szarmanckim dżentelmenem i pytał dziewczyny o zgodę na rzeczy, które były dla nich oczywiste, bo zgodziły się na nie już dawno przeglądając scenariusz teledysku.

Powiedziano Harry'emu, że ma dotknąć moich włosów i się nimi pobawić, a on na to: 'Chwila, chwila chwila - przerwa! Czy nie masz nic przeciwko, żebym dotknął twoich włosów? To jest dla ciebie OK?'

- relacjonuje Ephrata.

Modelka zdradziła też, że kiedy producenci kazali jej pocałować Harry'ego, piosenkarz również zapytał ją o zgodę. I tym razem nie musiał tego robić, bo wszystkie sceny była wcześniej uzgodnione z dziewczynami.

Pytał o zgodę na wszystko

- wspomina dziewczyna.

Ephrata ma 20 lat i pochodzi z Los Angeles. Zanim wystąpiła w teledysku Harry'ego Stylesa, wzięła udział w zdjęciach do kilku innych klipów. Pojawiła się na przykład w wideo SiR "Hair Down" z sierpnia 2019 roku. Wystąpiła w nim u boku Kendricka Lamara.

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE