Harry Potter: Aktorzy od premiery filmu zmienili się nie do poznania! Minęło OSIEMNAŚCIE lat!

2020-01-26 8:30 DR

Od polskiej premiery pierwszej części hitowego filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny niedawno minęło osiemnaście lat. Z tej okazji na Hotplota.pl sprawdzamy, jak przez ten czas zmienili się aktorzy, którzy zagrali w filmie. Niektóre przemiany są mega zaskakujące! Przekonajcie się sami.

Chyba nikt nie spodziewał się, że seria opowieści o młodym czarodzieju stanie się tak ogromnym hitem na całym świecie i na zawsze zapisze się w historii światowej kinematografii. Tak się jednak stało. Kilka dni temu minęło dokładnie osiemnaście lat od polskiej premiery pierwszej części filmu o Harrym Potterze, czyli Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Aktorzy pojawili się na planie zdjęciowym jako dzieciaki. Mieli po kilkanaście lat i w wielu przypadkach była ich to pierwsza styczność z profesjonalną produkcją. Przypomnijmy sobie, jak wyglądali główni bohaterowie filmu.

Po osiemnastu latach postanowiliśmy sprawdzić, jak część z aktorów się zmieniła. Niektórych moglibyście nie poznać, dlatego przy imieniu i nazwisku aktorów piszemy, w kogo wcielali się w serii Harry Potter ;)

I jak? Zaskoczeni? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE