Harry i Meghan zaplanowali MEGXIT jeszcze PRZED ŚLUBEM?! Nowe informacje szokują

2020-06-12 13:01 mm
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Zgodnie z przewidywaniami ukazująca się niedługo książka "Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family" narobiła zamieszania jeszcze na długo przed oficjalną premierą. W sieci co chwilę pojawiają się nowe przecieki z głośnej biografii książęcej pary. Jednym z najnowszych i jednocześnie najbardziej zaskakujących jest ten, z którego wynika, że Meghan i Harry zaplanowali odejście od rodziny królewskiej już przed swoim ślubem!

Wiele wskazuje na to, że tzw. Megxit nie był decyzją spontaniczną. Z ukazującej się niebawem biografii Meghan i Harry'ego wynika, że książęca para jeszcze przed pójściem do ołtarza miała przygotowany plan opuszczenia monarchii!

KTO I KIEDY WYMYŚLIŁ MEGXIT?

Kiedy na początku 2020 roku okazało się, że Meghan Markle i książę Harry chcą opuścić monarchię i przeprowadzić się za ocean, w Wielkiej Brytanii zawrzało. Tabloidy natychmiast oskarżyły Meghan o podburzanie męża - dla wielu osób było jasne, że była amerykańska aktorka rozbija Rodzinę Królewską.

Jakież było zdziwienie, kiedy okazało się, że prawdziwym pomysłodawcą opuszczenia dworu w rzeczywistości był... książę Harry!

Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje. Z najnowszych ustaleń brytyjskich mediów wynika, że Harry i Meghan rozmawiali o "Megxicie" jeszcze PRZED SWOIM ŚLUBEM!

O sprawie pisze brytyjski The Sun.

Ziarno Megxitu zasiano zanim doszło do ślubu. Prawda jest taka, że Harry był od dawna bardzo nieszczęśliwy.

On i Meghan otwarcie rozmawiali o wybraniu własnej drogi jeszcze zanim się pobrali

- twierdzi cytowany przez gazetę informator.

Jeśli doniesienia się potwierdzą, członkowie Rodziny Królewskiej pewnie nie będą zachwyceni.

Tymczasem Meghan i Harry starają się zapuścić korzenie w Los Angeles, powoli urządzając się w swojej nowej posiadłości. Z doniesień kalifornijskich mediów wynika, że dom książęcej pary został już odpowiednio zabezpieczony - Meghan i Harry wybudowali dodatkowe ogrodzenie, a wokół posiadłości pojawiły się kamery monitoringu.

Być może to uchroni parę przed gapiami, ale czy Meghan i Harry kiedyś poczują się w Ameryce, jak w domu? A może pewnego dnia, jak twierdzą niektórzy, Sussexowie przeproszą się z rodziną i wrócą na Wyspy?

NAJNOWSZE