Halsey rzuciła palenie! Od lat walczyła z nałogiem

2019-08-16 10:29
Halsey
Autor: Rex Features/East News

Sukcesy gwiazd w życiu osobistym mogą być dla nich znacznie bardziej satysfakcjonujące niż te zawodowe. Zwłaszcza, jeśli chodzi o ich zdrowie. Halsey nie kryje dumy, bo właśnie oficjalnie dołączyła do grona osób niepalących! Wokalistka od lat paliła papierosy i od dawna próbowała pozbyć się nałogu. Dziś żyje już bez szkodliwego "dymka"!

Halsey ma powody do dumy. Walka z każdym niezdrowym przyzwyczajeniem jest trudna, jednak każdy, kto rzucał kiedykolwiek palenie wie, że pozbycie się tego uzależnienia to często droga przez mękę! Lata palenia potrafią mocno przyzwyczaić organizm do szkodliwych substancji i ograniczanie ich jest początkowo wyjątkowo wyczerpujące.

Warto jednak powalczyć, o czym zaświadcza właśnie Halsey. Wokalistka paliła od dziesięciu lat! Dziś jednak z zadowoleniem może powiedzieć o sobie: osoba niepaląca.

Halsey rzuciła palenie

Z sukcesem rzuciłam nikotynę kilka tygodni temu po tym, jak paliłam przez dziesięć lat. Dużo przytyłam i prawdopodobnie straciłam część przyjaciół, bo zachowywałam się jak dziwak, ale jestem szczęśliwa, że to zrobiłam i czuję się bardzo dobrze. Chciałam się tym podzielić

- napisała Halsey na Twitterze.

Gwiazda natychmiast zebrała gratulacje od fanów i znajomych. Wśród osób, które ucieszyła ta wiadomość, znalazła się nawet Kelly Clarkson.

Nie znam cię nawet, ale jestem z ciebie dumna! To wspaniale! Jesteś zbyt świetna, utalentowana i inspirująca, by odbierać sobie lata pięknego, kobiecego życia.

- napisała.

Halsey to nie jedyna gwiazda, której udało się zerwać z nałogiem papierosowym. Oto ranking innych gwiazd, które rzuciły palenie!

>> 9 gwiazd, które rzuciły palenie! To nie jest aż tak trudne

NAJNOWSZE