Halsey pokazuje, jak karmi piersią. Świętuje ważny dzień!

2021-08-04 8:24 kp
Halsey
Autor: Backgrid/East News

Halsey w połowie lipca została po raz pierwszy mamą. Gwiazda nie ukrywała, że marzyła o macierzyństwie i z niecierpliwością czekała na powitanie swojej pociechy na świecie. Teraz wokalistka wzięła udział w Tygodniu Karmienia Piersią i postanowiła promować ten sposób opieki nad dzieckiem, pokazując ich wspólne zdjęcie.

O zaletach karmienia dziecka piersią powiedziano już bardzo wiele. Maluch karmiony mlekiem matki może liczyć nie tylko na bliską więź, ale i niezbędne mu do rozwoju składniki odżywcze. Specjaliści i matki zachęcają więc kobiety, by nie rezygnowały szybko z naturalnego karmienia na rzecz butelki.

Również gwiazdy coraz chętniej mówią o tym, że karmią lub karmiły dziecko piersią. Wiele z nich pokazywało już w sieci zdjęcia z tego momentu, jednocześnie wpisując się w kampanię przypominającą o tym, że karmienie nie jest rzeczą wstydliwą, z którą należałoby się kryć.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Halsey karmi piersią

Teraz zdjęcie z karmienia piersią pokazała Halsey. Wokalistka zapozowała z okazji trwającego Tygodnia Karmienia Piersią. Gwiazda zabrała ostatnio swojego synka na piknik i tam właśnie zajęła się jego karmieniem.

Przybyliśmy na czas!

- napisała, nawiązując do faktu, że jej synek przyszedł na świat zaledwie trzy tygodnie temu.

Podobnym zdjęciem w przypadającym 1 sierpnia w Polsce Dniu Karmienia Piersią pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska. Celebrytka pokazała zdjęcie ze swoją młodszą córką Gabi, którą urodziła zaledwie kilka dni wcześniej.

NAJNOWSZE